Charakteryzujące się większymi rozmiarami panie mają mnóstwo zalet i bez wątpienia mogą być z nich dumne.

Z reguły mają duże (zalecamy tą stronę) kompleksy, tymczasem przy właściwym dobrze ubrań są w stanie prezentować atuty swojej figury, a równocześnie chować mankamenty. Sklepy XXL oferują takiego rodzaju ubrania.

rozmiar xxl

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Staraj się wybierać ubrania, w jakich będziesz czuć się doskonale. Nie jesteś istotne co na siebie włożysz, powinnaś czuć się naturalnie. Jeśli zaczniesz spędzać pół dnia na poprawianiu i naciąganiu za krótkiej spódnicy, to jeszcze bardziej przyciągniesz wzrok postronnych. Zamiast tego korzystniej wybierać tkaniny i fasony, jakie zaczną pasować do twojej figury i jakie wygodnie się nosi. Mamy szansę inwestować w konkretną bieliznę. Jak pragniesz zatuszować bardzo mniej lubiane partie puszystej figury, to rozpocznij najlepiej od najbardziej intymnych części garderoby. Doskonale dobrany biustonosz uwydatni biust, sprawi, że będzie seksowniejszy. Dobry stanik jest w stanie też stworzyć złudzenie węższej talii.

Jak masz szeroką klatkę piersiową, to nie musisz bać się pokazywać biustu. Możesz go wyeksponować przy pomocy biustonosza push-up lub takiego z usztywnianymi wstawkami. Wyszczuplające majtki skorygują brzuch, dzięki czemu ciuchy będą się bardziej korzystnie układać. Warto także kupić bieliznę wyszczuplającą, znajdziesz taką w właściwym sklepie, w którym sprzedaje się ubrania duże rozmiary, jak sklep xxl. Nie zapominaj przy tym o dodatkach. Na przykład doskonale będą wyglądać duże kolczyki, opaski czy apaszki.

duże rozmiary

Autor: wygodnie.com
Źródło: wygodnie.com

Będą świetnie koncentrowały spojrzenie na twojej twarzy, a tym samym odciągać wzrok od mniejszych atutów twojej figury. Nie myśl jedynie o rozmiarze, lepiej skupiaj się na fasonie. Nikt tak naprawdę nie wie i nawet nie będzie się zastanawiał, jakiego typu nosisz rozmiar spodni, tak więc nie próbuj się wcisnąć w coś, co źle będzie na tobie wyglądać. Zamiast tego wybierz ubrania o odpowiednio dopasowanym kroju. Ubrania duże rozmiary z materiałów rozciągliwych w talii nie są bez wątpienia doskonałym rozwiązaniem dla puszystych kobiet.

admin
admin@artefakt.pl