Dorosły facet powinien znać się na winie i biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadzio. Naturalnie była to uwaga humorystyczna, ale coś w tym jest, no ale jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś powinien znać się mąż gdy zależy mu na tym by jego związek był szczęśliwy? Rzecz jasna powinien znać dobrze swą współmałżonkę. Proces to uznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla faceta, starczy jota cierpliwości, uwagi i już.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ten proces można by sprowadzić do prostego sformułowania, i to bez względu na płeć: „człowiek uwielbia jak się go ceni”. Banalne, nawet ogromnie. Jednakże jak wiemy – w diablę tkwi w detalach – dla jednych docenieniem będzie uśmiech i kawa zrobiona rankiem po śniadanku, inni żeby poczuć się docenieni muszą otrzymać drogi podarunek. Najistotniejsze w sprawianiu radości drugiemu człowiekowi będzie wyczucie. Raczej nie warto zakupić dla żony z okazji rocznicy ślubu zestawu narzędzi – w wyższym stopniu właściwym chociaż poufałym prezentem może być jakaś wytworna bielizna – nie zawsze, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w odmiennych warunkach nasza druga połowa by sobie go nie kupiła.

Jak to jednak uczynić tak by nasza lepsza połowa się nie domyśliła? Niewątpliwie w tej sprawie pomóc może nam sieć internetowa, starczy bowiem (kiedy nasza towarzyszka życia wybierze się do kosmetyczki, włączyć laptop i wpisać w wyszukiwarkę hasło: bielizna (bielizna dla puszystych) sklep internetowy. Znajdziemy niechybnie właściwy dla naszych potrzeb market. Początkowo wybór może nas trochę zdeprymować, albowiem wkraczamy w nieznany nam świat, w którym królują pończochy samonośne lub bardotki – nie szkodzi, w końcu jednakże natrafimy na to co będzie dla naszej partnerki najlepsze – samonośne pończochy. Możemy mieć pewien problem z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to metoda – wystarczy w dyskretny sposób odpisać z posiadanych już przedmiotów właściwe znaki i już.

kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz starczy jedynie ukończyć transakcję po czym poczekać na kuriera czy listonosza.Jeśliby jednakże zdarzyła nam się wpadka z nieodpowiednim rozmiarem bądź odcieniem, możemy artykuł w przeciągu dwóch tygodni odesłać do zbywcy a on zwróci nam pieniądze albo wymieni towar na inny.
admin
admin@artefakt.pl