Wedle rozpowszechnionej opinii nie ma na świecie nieurodziwych kobiet, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Pomimo tego że wielu mężczyzn ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy w tym miejscu wskazać reportaże zamieszczone w kobiecej prasie, w których przedstawiane bywają niesamowite metamorfozy czterdziestolatek. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają fotografie ukontentowanych reprezentantek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie omieszkają dorzucić do zamieszczonego wyżej wywodu słów sławnej gwiazdy wielkiego ekranu, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym druhem dla kobiety bywają… diamenty.

Nieprawdopodobnie wciągający tekst, czyż nie? Jeżeli również masz taką opinię, to kliknij tu i przeczytaj w serwisie (https://bubucraft.pl/prezent-z-okazji-narodzin-dziecka) pozostałe dane.

To jeden z najdroższych elementów damskiej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki bądź, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają bransoletki (zobacz także stopery do bransoletek), które kosztują majątek.

Oczywiście nie każdą panią stać będzie na tak oryginalną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne kury domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (tutaj duży wybór) na przegubie ręki ich przyjaciółki mają diament, perłę albo inny drogi dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiadł jubiler.Srebro staje się metalem, który doceniły kobiety w wieku dojrzałym, jak i niepełnoletnie damy. Z tego materiału powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene chętnie noszone obecnie przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które są zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie. Wszystko dlatego, że taka biżuteria świetnie łączy się i z dżersejowymi kurteczkami, i z wyjściowymi sukienkami.

Zrób u nas zakupy

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po czterdziestce zakładały duże kolczyki w kształcie kół. I do XXI wieku ta moda przetrwała, lecz w trochę odmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która wreszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą efektownie zaprojektowanych linii, nierzadko z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna dama chce mieć w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie łączyć się z eleganckim wyglądem i oczywiście doskonałym nastrojem.
admin
admin@artefakt.pl