Niezobowiązujące przyjęcie, o którym dowiedzieliśmy się na trzy godziny przed, jest czasami powodem sporego napięcia. Wiąże się ono z pewnymi dylematami. Co można ubrać, a co nie będzie się dobrze prezentowało. Czy trzeba się postarać o wygląd odrobinę bardziej szykowny? Czy też roztropniej będzie nie peszyć innych nazbyt wyszukanym strojem? Jest wiele pytań, które zaprzątają uwagę osób nie przygotowanych na tego rodzaju niespodziewane okoliczności.

Kiedy

buty damskie

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM

namyślamy się nad wyborem: klasyczne półbuty czy wysokie szpilki.

Ten przedstawiany artykuł jest niezwykle interesujący? Zatem odszukaj więcej tu (http://wonia.pl/dekoracje-dla-firm/), aby odkryć jeszcze więcej informacji na opisywany temat.

Postawmy raczej na klasykę. Wysokie szpilki wymuszają pewien styl, który może nieco przerosnąć konwencję. Półbuty dają dużo więcej swobody i wcale nie muszą oznaczać „biurowej” nudy. Śliczne, niebieskie szpilki doczekają się z pewnością lepszej okazji.

Strój męski teoretycznie mniej skomplikowany, również może nastręczyć sporo kłopotów. Na niezobowiązujące przyjęcie spodnie dżinsowe mogą wystarczyć. Ale już na górę dobrze wyglądałaby ładna koszula. Może być na przykład biała. Ale z drugiej strony czy biała koszula wymaga założenia pod nią podkoszulki? Decyzję trzeba podjąć błyskawicznie, bo czas nagli. Dla bezpieczeństwa niech więc będzie koszula ciemniejsza. I jeszcze buty . Te bardziej wyjściowe. Najważniejsze, żeby były doskonale wyczyszczone. To wyjątkowo wpływa na ogólny wygląd mężczyzny. Z dżinsami dobrze prezentuje się tzw. sportowa marynarka. Co do koloru, to najlepiej, jeśli będą to wariacje granatu lub niebieskiego. Może być też coś z szarej palety barw.

Po wybraniu stroju nadchodzi pora na zaopatrzenie się w butelkę dobrego wina. Wybranie adekwatnego trunku najlepiej byłoby zostawić specjaliście w sklepie z winami. Nie zawsze jednak takiego rodzaju sklep jest w pobliżu. Zaś szukanie go, kiedy czasu niewiele nie byłoby rozsądne. Świetne wino uda się też czasami kupić w zwykłym markecie. Najczęściej w sklepach jest względnie duży wybór tego typu alkoholi i coś interesującego powinno się udać kupić. W takich wypadkach, kiedy nie ma kto doradzić, dobrze zdać się na osobiste doświadczenie. Najbezpieczniej jest kupić wino, które już smakowaliśmy i nam smakowało. Można też zaopatrzyć się w wino z „wyższej” półki. Ale to nie koniecznie jest gwarancją, że wino będzie smaczne.

Przygotowania na niespodziewane i niezobowiązujące party nie muszą wiązać się z nerwowym miotaniem się po szafach. Gdy na wieszakach wisi kilka podstawowych części stroju. Taki zestaw na niezwykłe okoliczności. Żeby się nie powtarzać na kolejnych przyjęciach, co jakiś czas warto urozmaicić pakiet podstawowy o nowy element. Korzystnie byłoby dobrać go do reszty garderoby. Wygodnie jest też mieć w głowie nazwy kilku sprawdzonych win. Z takim żelaznym zestawem można już siedzieć spokojnie, nie obawiając się nieoczekiwanych zaproszeń. Zaś na przyjęciu nie trzeba będzie leczyć skołatanych nerwów.
admin
admin@artefakt.pl