Istnieją takie chwile w życiu każdego z nas, że potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeśli nie posiadamy większych oszczędności, może się zdarzyć, iż będziemy zmuszeni zwrócić się o pomoc, dla przykładu, do najbliższej rodziny bądź też do konkretnej instytucji finansowej.

Częstokroć bywa jednak i tak, iż nie będziemy mogli dostać pomocy finansowej tą drogą. W niektórych bankach proces przyznawania kredytu trwa dosyć długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, które trzeba wypełnić jako kredytobiorca.

Laptop, biurowiec

Autor: Maxime Guilbot
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tzw. “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez instytucje pozabankowe. Dobrym przykładem jest chociażby Extra Portfel, poznaj więcej czyli propozycja z jakiej skorzystać może prawie każdy. Co niezwykle ciekawe, kredyt ten jest zupełnie bezkosztowy do kwoty 2000 tysięcy złotych, jeżeli będzie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania.

Jeśli opublikowany tu artykuł jest według Ciebie interesujący, to bez obaw zobacz też uwagi z witryny (https://super-edu.pl/korepetycje/chemia/wroclaw) – one również są godne Twojej uwagi.

Kolejnym ułatwieniem jest to, że możemy skorzystać z tego produktu wypełniając formularz przez Internet.

rzeczoznawcy majątkowi

Autor: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei jeśli dysponujemy już konkretnymi oszczędnościami i myślimy o ulokowaniu funduszy, to warto przeanalizować propozycję lokat. Jest to rodzaj inwestycji, jaka opiera się na wpłaceniu środków na dany rachunek w banku na określony czas, w trakcie jakiego nie możemy wybrać środków, gdyż grozi to utratą odsetek. Na rynku istnieje sporo takich produktów.
Świetnym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, sprawdź informacje w jakiej mamy duże oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku straty odsetek w przypadku wcześniejszej rezygnacji. Kolejną zaletą jest okres funkcjonowania lokaty – tylko 3 miesiące, co powoduje, iż nie musimy “zamrażać” środków na długi czas.
admin
admin@artefakt.pl