Jedno z najbardziej podstawowych pytań, każdego debiutującego biegacza – „w jaki sposób dobrać buciki do biegania ?” Dobór obuwia do joggingu jest nie lada sztuką, jeżeli chcesz pozbyć się podniesionego ryzyka powstania wszelakich kontuzji, pęcherzy jak też innych urazów, przeczytaj ten wpis, który pozwoli ci kupić buty znakomicie dobrane do twej stopy.

Klasyczne Sneakersy New Balance to dobre buciki do rekreacyjnego biegania, ponieważ dobre buty do biegania to takie, które w treningach nie będą nas krępować a także zapewnią nam wygodę użytkowania, będą zwyczajnie wygodne. Jeżeli zachwycisz się komfortem już na początku jak też stwierdzisz, że buty mają to coś – nie frapuj się i kupuj – pod warunkiem, iż przebiegłeś się w nich trochę po sklepie.

buty

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Zwróć uwagę na rozmiar. W czasie ruchu twa stopa przemieszcza się do przodu o kilka milimetrów. Kiedy przymierzasz but, upewnij się, iż duży paluch nie styka się z czubkiem buta – ustrzeżesz się pęcherzy.

Czyż omawiany materiał nie jest niebanalny? Jeżeli tak twierdzisz, kliknij tu – zalecam ten serwis (https://www.galerialucznik.pl/pl/blog/maszyna-do-szycia-z-overlockiem-1559823462.html), gdyż odnajdziesz tam przyciągające oko teksty.

Lepiej zostawić odstęp jednego centymetra między wielkim palcem a czubkiem buta. Z tej przyczyny twe buciki do biegania będą częstokroć o rozmiar większe niż obuwie do chodzenia. Twoja waga się liczy. Przy wadze 85 kg nie dobieramy tego samego modelu bucików, co przy wadze 55 kg. Jeżeli ważysz więcej niż 80 kg, wyselekcjonuj buty damskie Sneakers z dobrą amortyzacją, to jest takie, które mają podeszwę środkową z mocnej pianki a także dodatkową amortyzacją na pięcie a także na podbiciu. Pamiętaj iż większa część damskich oraz męskich bucików do biegania, które dostępne są w sklepach, technologicznie przeznaczone są do wagi 80 kilogramów. Więcej na stronie .

Droga utwardzona czy droga polna? But powinien być dostosowany do wariantu podłoża, po jakim biegasz. Na drogi utwardzane itp.

Chcemy Cię namówić do nowej pasjonującej strony – kontynuuj poznawanie (http://www.prozoo.pl/sklep/trenerki-/trenerki-fan-soft-1kg.html) bez limitów, żeby móc zapoznać się z nowymi postami na podany temat.

wybieraj buty z dobrą amortyzacją, bowiem w takowym terenie najprędzej się one eksploatują. Jeżeli biegasz po drogach polnych, wybierz buty, które znakomicie trzymają stopę a także mają ząbkowaną podeszwę, dopasowaną do naturalnych przeszkód. Jeżeli biegasz w terenie, poza ścieżkami lub drogami, dla lepszej wydajności wybierz buty Sneakers damskie adekwatne do tego wariantu terenu (dalsze informacje w temacie). Buty do biegów terenowych powinny być mocne, znakomicie utrzymywać kostkę a także mieć dobrą przyczepność czy system trwały na ścieranie.

Kiedy mierzyć buciki do joggingu? Najlepiej wybierać obuwie pod koniec dnia.

admin
admin@artefakt.pl