Sezon wiosenno-letni to czas, kiedy kobiety z dużą starannością zakładają ubrania. Choćby dlatego, że w tym czasie więcej można zyskać poprzez fajne ubranie. Krótkie spódniczki, leciutkie bluzki i klapki, to składniki, które pojawiają się w stylizacjach na ciepłe dni. Kiedy robi się upalnie, panie ubierają na siebie coraz mniej.

Biustonosz Gaia

Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Głównie dlatego, żeby nie było im duszno. Dominują bardzo krótkie bluzeczki albo tuby, to znaczy bluzeczki bez ramiączek. Oczywistym staje się, że do takiego stroju trzeba założyć odpowiedni biustonosz bez ramiączek, aby nie zepsuć końcowego efektu. Oczywiście nie jest to taka łatwa sprawa, bowiem ogólnie trudno jest tak zestawiać biustonosze – link -, by za każdym razem umiejętnie przytrzymać piersi.

Sprawdź moje hiperłącze (https://sentiell.pl/dropshipping-ccms-pol-184.html) – tam czeka na Ciebie nowa porcja rewelacyjnych postów. Nie zwlekaj! Będzie fajnie, jeśli zostawisz swą opinię.

Biustonosze bez ramiączek rzucają tym większe wyzwanie, że w zasadzie cała masa piersi opiera się tylko na pasie pod biustem. Zobacz: .

Przy niewłaściwie dobranym rozmiarze taki biustonosz to istna męka dla właścicielki. Zbyt ciasny będzie nieznośnie wpijał się w ciało, pozostawiając bolesne obtarcia, zaś za luźny w ogóle nie spełni zakładanej roli, ponieważ będzie nieustannie krzywił się albo zsuwał. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej smętnie opadnie, sprawiając, że piersi takiej kobiety będą prezentowały się raczej niezbyt apetycznie. Ciekawe oferty: .

Zatem, wybierając się na zakupy, warto myśleć od razu o nabyciu specjalnej bielizny po to, żeby podczas upałów wygodnie i bez troski o całościowy efekt móc pokazywać swoje kształty na molo bądź w środku miasta. Idealnie sprawdzi się markowa bielizna, której perfekcja wykonania gwarantuje, że nie rozciągnie się przy jednym praniu, zwiększając obwód pod piersiami o dwa rozmiary a z tego powodu stając się bezużytecznym kawałkiem szmatki.

Silikonowe wstawki umocują stanik w odpowiednim miejscu i zapobiegną przesuwaniu się w trakcie normalnej aktywności ruchowej. Jednak panie o większych biustach raczej nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, ponieważ pod naporem obfitego dekoltu nawet ekstra biustonosz może przesuwać się albo opadać. Zaś źle podtrzymywany biust to nie tylko mizerny wygląd, ale także zmora dla kręgosłupa. Kompromisowym wyjściem mogą być silikonowe paseczki, które dają bardziej stabilne podtrzymanie dla większego biustu.

admin
admin@artefakt.pl