Właściwy dobór bielizny jest bardzo ważny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z tym że panie oprócz dolnej części zakładają również biustonosze na swoje piersi.

Biustonosz

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
W ich przypadku właściwe dobranie do kształtu i wielkości jest ogromnie ważne zarówno dla komfortu noszenia, jak i zdrowia danej pani. Staniki występują w dużej ilości odmian, przez co nie tylko można je dobrać zarówno do okoliczności jak i wymagań właścicielki. Wśród kobiet mających mniejsze biusty biustami bardzo dużą popularnością się cieszą biustonosze push-up. Mają one specjalne wypełnienie, które sprawia że piersi będą wyglądać na większe. Za to także bardzo popularne biustonosze usztywniane wyłożone są często specjalnym rodzajem materiału, dzięki czemu utrzymywane będą w odpowiednim miejscu – więcej biustonoszy usztywnianych.

Jak się okazuje nie mniej wybierania jest przy dolnej części bielizny, to znaczy majtkach. O ile panowie do wyboru mają typowe slipy oraz bokserki, to w przypadku pań możliwości jest znacznie więcej. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na kształt bioder i talii, bowiem od tego w dużej mierze będzie zależeć, które z odmian będą najbardziej odpowiednie. Przy szerokich biodrach przykładowo doskonale sprawdzają się bokserki, bardziej lub mniej zabudowane. Za to majtki Figi świetnie wyglądają na każdym rodzaju figury, ale należy zwrócić uwagę na odpowiedni krój – kontynuuj na stronie 4mate.

Jeżeli któraś z Pań będzie chciała więcej odkryć niż ukryć, to ma do dyspozycji także sporo odmian stringów, które niekiedy będą naprawdę skąpe.
admin
admin@artefakt.pl