Właściwy dobór bielizny jest bardzo ważny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z tym że panie oprócz dolnej części zakładają również biustonosze na swoje piersi.

Biustonosz

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
W ich przypadku właściwe dobranie do kształtu i wielkości jest ogromnie ważne zarówno dla komfortu noszenia, jak i zdrowia danej pani. Staniki występują w dużej ilości odmian, przez co nie tylko można je dobrać zarówno do okoliczności jak i wymagań właścicielki. Wśród kobiet mających mniejsze biusty biustami bardzo dużą popularnością się cieszą biustonosze push-up. Mają one specjalne wypełnienie, które sprawia że piersi będą wyglądać na większe. Za to także bardzo popularne biustonosze usztywniane wyłożone są często specjalnym rodzajem materiału, dzięki czemu utrzymywane będą w odpowiednim miejscu – więcej biustonoszy usztywnianych.

Jak się okazuje nie mniej wybierania jest przy dolnej części bielizny, to znaczy majtkach. O ile panowie do wyboru mają typowe slipy oraz bokserki, to w przypadku pań możliwości jest znacznie więcej. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na kształt bioder i talii, bowiem od tego w dużej mierze będzie zależeć, które z odmian będą najbardziej odpowiednie. Przy szerokich biodrach przykładowo doskonale sprawdzają się bokserki, bardziej lub mniej zabudowane.

Szukasz podobnych informacji na omawiany w tym miejscu temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej akcesoria dla konia a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Za to majtki Figi świetnie wyglądają na każdym rodzaju figury, ale należy zwrócić uwagę na odpowiedni krój – kontynuuj na stronie 4mate.

Jeżeli któraś z Pań będzie chciała więcej odkryć niż ukryć, to ma do dyspozycji także sporo odmian stringów, które niekiedy będą naprawdę skąpe.
admin
admin@artefakt.pl