Dla mnóstwa mężczyzn chwila oświadczyn oraz wszelkie przygotowania do nich wiążą się z jakąś dozą napięcia i niepewności.
W jaki sposób to uczynić? Co powiedzieć? I jaki wybrać pierścień? Zwykle wybiera się pierścionek złoty, bowiem nieskazitelność tego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.

bransoletki

Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Co więcej złoto jest trwałe, dzięki czemu jest szansa, iż pierścień będzie w niezmienionym stanie zdobił rękę ukochanej przez cały czas narzeczeństwa. Wybór odcienia złota to już kwestia gustu, najlepiej jest ostrożnie wypytać o to partnerkę czy też przyjrzeć się, jakiego rodzaju precjoza nosi. Klasyczny i znany nam z amerykańskich kinematografii pierścionek zaręczynowy jest to drobny złoty pierścionek z brylantem. Jednak nie każdy wybierze klasykę oraz nie każdego będzie stać na brylanty. Proponuję wziąć pod uwagę własne możliwości pieniężne i fakt, czy oblubienica przywiązuje wielką wagę do tego, aby w jej pierścionku zaręczynowym był brylant. Jeżeli finanse nie pozwalają, drogie kamienie mogą zastąpić dla przykładu cyrkonie. Możemy również wybrać całkowicie inny kamień: szafir albo nawet rubin. Być może dziewczyna uwielbia szczególnie jakiś z tych kamieni bądź zwyczajnie przy wyborze wpadnie Wam w oko pierścień z szafirowym kamyczkiem i już będziecie wiedzieć, że to ten.
Na pewno każdemu facetowi zależy, by wybrany pierścień trafił w smak oblubienicy, tak, ażeby nosiła go z radością.

Przyjrzyjcie się jej biżuterii, zwłaszcza pierścionkom, jeżeli je nosi. Czy woli bezpretensjonalną biżuterię, czy wprost na odwrót, rzucającą się w oczy? Pierścień zaręczynowy możemy kupić w tradycyjnym sklepie bądź wybrać pierścionki sklep internetowy.
admin
admin@artefakt.pl