Dzień ślubu jest dniem, w którym państwo młodzi pragną prezentować się doskonale. Ubrania i dodatki muszą być ze sobą spójne, aby tworzyć wyjątkową, wytworną całość. Za nami już czasy, kiedy tylko pani młoda zwracała uwagę na detale, współczesny pan młody także pragnie wyglądać wytwornie i modnie.

Najistotniejszy jest oczywiście garnitur garnitury męskie wrocław ślubny. To do jego tkaniny, koloru oraz stylu dobiera się pozostałe elementy ślubnej galanterii. Mężczyźni zwykle zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz krawata czy innego ozdobnika, lecz niestety dość przypadkowo wybierają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i ładne półbuty męskie mogą wspaniale uzupełniać strój, zapewniając zarazem komfort w tym szczególnym dniu, w którym niemało godzin spędza się na nogach. Buty muszą być zrobione z najlepszych materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i barwy.

ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób dopasować obuwie ślubne do konkretnego stroju? Mężczyźni zwykle mają problem z doborem pasującego koloru obuwia. Dzisiaj półbuty męskie występują na szczęście w równie szerokiej palecie kolorów, jak buty damskie – czytaj . Najważniejsza reguła głosi, że do garnituru w ciemnym kolorze wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeżeli nie chcemy kupować butów na jedno wyjście, do beżowych i popielatych garniturów – zamiast obuwia w tym samym kolorze – będą pasować buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Nie wahaj się dłużej – kliknij tutaj – zobaczysz tam uwagi na temat (https://www.jagna.pl/biustonosze-miekkie-c-23_66.html) odnoszące się do tej tematyki, one też zapewne bardzo Cię zaabsorbują.

Takie półbuty z powodzeniem można później nosić na co dzień. Miejmy na uwadze, że buty lakierowane są mniej praktyczne niż matowe i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym fasonie. Pary młode coraz chętniej decydują się na kolorowe dodatki, na jakiś radosny akcent, dodający poważnemu ubraniu nieco swobody. Panie zwykle decydują się w takiej sytuacji na barwne buty – . Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać kolorowe sznurowadła. To niebanalny sposób na urozmaicenie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, by skórzana była także wkładka wewnętrzna – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych otarć.
admin
admin@artefakt.pl