W obecnych czasach w sieci można dostać niemalże wszystko – korzystamy z tego tym chętniej, iż zwykle ceny oferowane przez sklepy on-line są znacznie niższe niż te oferowane przez sklepy stacjonarne.

okulary versace

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zwykle nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż koszty prowadzenia sklepu internetowego są znacznie niższe, w związku z czym ich właściciele nie muszą naliczać tak wysokiej marży, jednakże z pewnością w sieci także możesz trafić na oszustów i są sytuacje, gdy powinna zapalić Ci się pomarańczowa lampka.
Unikaj aukcji internetowych
Klapy oddymiające

Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
O ile zazwyczaj na wszelkiego rodzaju witrynach aukcyjnych znajdziesz oczywiście najlepsze ceny i kupisz tam nawet okulary przeciwsłoneczne Gucci za ćwierć normalnej ceny, o tyle z pewnością to akurat takich miejsc powinnaś się wystrzegać. Zazwyczaj na tego rodzaju aukcjach towary wystawiają osoby prywatne, w związku z czym nie masz właściwie najmniejszej możliwości zweryfikowania tego, czy naprawdę sprzedawany jest oryginalny towar i czy kupione przez Ciebie okulary Chanel nie są przypadkowo podróbką. Jeżeli już chcesz coś kupić od osoby prywatnej, musisz poprosić o pokazanie paragonu zakupu danej rzeczy – jeżeli to naprawdę będą oryginalne okulary Chanel, bez wątpliwości taki rachunek zobaczysz. Jeżeli natomiast nie – i tak nie masz czego żałować.
producentów

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzaj certyfikaty

Jeśli sklep ma w swojej ofercie na przykład okulary Versace, wtedy bez wątpienia na jego witrynie internetowej znajdziesz właściwy certyfikat i wszelkie niezbędne oznaczenia uczciwego sprzedawcy. Warto zapłacić nawet kilka złotych więcej aby mieć pewność, że płacisz za autentyczne okulary Versace, a nie na przykład za słabą podróbkę.
admin
admin@artefakt.pl