Trudno nie zgodzić się z powiedzeniem, które mówi, że reklama jest dźwignią handlu. W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez odpowiedniej formy promocji. Bez względu na to, czy produkujemy chemię gospodarczą czy prowadzimy restaurację dla dobra swojej firmy powinniśmy zatroszczyć się o jej jak najlepszą propagację.

Autor: STABILO
Jedną z najskuteczniejszych metod propagacji każdej działalności gospodarczej jest na pewno reklama na zewnątrz. Umieszczenie billboardu reklamowego na przystanku autobusowreklama (polecamy: poliwęglan komorowy bezbarwny)ścianie budynku daje gwarancję, że z jego zawartością codziennie zapoznawać się będzie ogromna masa ludzi. Pasażerowie czekający na autobus czy tramwaj z nudów analizują reklamy umieszczone w gablotkach wiat przystankowych, a wzrok kierowców stojących w korkach przyciągają kolorowe wielkoformatowe plakaty, które wiesza się na budynkach, murach lub specjalnych stojakach. Tego rodzaju reklama może nabrać na sile wreklama (zobacz link do strony)cowościach turystycznych, gdzie stale przybywają nowi wczasowicze, a grono potencjalnych odbiorców powiększa się wraz z każdym kolejnym turnusem – ważne źródło – .

Ciekawszą alternatywę zwyczajnych billboardów stanowi reklama na telebimie. W miastach instaluje się duże ekrany typu LED, na których przez cały czas wyświetlane są spoty propagacyjne. Chcąc wykorzystać do reklamy naszej firmy telebim Karpacz i inne kurorty to najlepsze lokalizacje. Jeśli naszym celem jest skuteczna reklama na telebimie Gdańsk jest miastem, w którym ta inwestycja z pewnością się opłaci. Oprócz mas polskich turystów po malowniczych uliczkach grodu nad Motławą przechadzają się dziennie także setki gości z zagranicy.
admin
admin@artefakt.pl