Przeświadczenie, że troska o to jak wyglądamy jest mało męska, szczęśliwie już dawno odeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria powinni wybierać panowie, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko panie wymagają ochrony wrażliwej skóry na buzi. Ciągłe golenie i warunki atmosferyczne wywołują podrażnienie i suchość naskórka. Żeby temu przeciwdziałać, powinniśmy sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Systematycznie aplikowane, dogłębnie odżywią skórę i nadają jej blask.

umięśniony mężczyzna

Źródło: flickr.com
Wybierając specyfik dla siebie, powinniśmy zwrócić największą uwagę na zawartość. Dobre kremy męskie mają zestaw witamin oraz czynniki antyrodnikowe. Zawartość kosmetyku nie powinna być zbyt tłusta, aby nie zostawiać nieestetycznej warstewki na skórze. Regularnie nawilżana skóra łatwiej będzie znosić golenie. Na marginesie, nie tylko stosowne specyfiki wspomogą delikatną skórę. Coraz popularniejszy jest powrót do tradycyjnego sprzętu do golenia. Zwłaszcza warte polecenia są kosmetyki firmy Dovo Razors. Firma sprzedaje zarówno komplety praktycznych brzytew, jak i poręczne dodatki. Możemy nabyć pędzle i łopatki do nakładania kremu i delikatne mydła sygnowane logo marki Dovo Razors.

Jeśli poszukujesz innych danych na prezentowany temat, to także rzuć okiem na (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/) pokrewne serwisy, które podnoszą tę tematykę.

marka nie otworzyła swojego sklepu online w Polsce, ale jej towary możemy kupić na znanych portalach aukcyjnych. Mężczyznom dbającym o swój wygląd, warto również polecić produkty marki Ałun . Są to dezodoranty w formie sztyftu, zwłaszcza zalecane do skóry wrażliwej. Można je stosować nie tylko na naskórek pod pachami, ale także na przykład na skórę stóp.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki Ałun nie posiadają substancji konserwujących i farbujących oraz nie przeszkadzają sobie z zapachami. Ponadto, sztyft jest używany jako środek uśmierzający podrażnienia po goleniu albo po użądleniu przez owady.Nowoczesny mężczyzna nie ma oporów by troszczyć się o swoją skórę. Warto, aby w swojej łazience posiadał odżywcze kremy do twarzy, zestawy fachowych akcesoriów do golenia i kosmetyków hamujących proces pocenia się.
admin
admin@artefakt.pl