Od wielu obowiązków nie sposób uciec, są zwyczajnie niezbędne do normalnego funkcjonowania. Nie można o nich nie pamiętać, ponieważ będziemy odbierani w kategoriach ludzi aspołecznych, dzikich i różnorodnej maści szaleńców. W tym zagadnieniu nie warto jednocześnie podejmować tematów tak podstawowych, jak spożywanie pokarmów, bo to raczej czynność może nie obowiązkowa dla nas jako rozumnych ludzi, lecz z pewnością niezbędna dla przetrwania naszego organizmu. Normy kulturowe są tu bardziej zachęcającym tematem do podjęcia dyskusji.

Bardo znana norma kulturowa, która przychodzi na myśl to kwestia ubioru. No pomyślmy o człowieku, który biega na golasa po mieście. Być może i co po niektórzy z nas już takiego widzieli. W powszechnej opinii taki człowiek to zwyczajny dziwak, chory psychicznie osobnik.

Musisz poznać inny punkt widzenia na rozpatrywany w tym poście temat? Kliknij więc tutaj i przeczytaj więcej szczegółów w tekście.

No bo jak to bez ubrania po mieście łazić. Nawet nie da się polemizować z taką opinią, gdyż któż by z nas chciał oglądać nagich ludzi. Może część mężczyzn przyzna, iż chcieliby zobaczyć piękne kobiety nago, no dobra, lecz innych facetów – już niekoniecznie. Zobacz również:

A przecież jak nagość to po prostu nagość, w każdej postaci. Wszyscy byliby wystawieni na ego typu próbę, ludzie piękni, trochę bardziej brzydcy, ludzie zadbani o niezwykłych ciałach i ludzie schorowani, z bliznami i innymi defektami.

Buty clarks

Istotnie, dywagacja na taki temat nie ma sensu, bo chodzenie nago to zwyczajnie powrót do stanu naturalnego, pierwotnego. Zwłaszcza, że żyjemy w czasach, w jakich mamy tyle możliwości, by fajnie wyglądać, to nawet jak chcielibyśmy być najbardziej oryginalni, i ubrać się „nago”, i tak nie przebijemy tych wszystkich modnie ubranych ludzi. To kreuje następny kłopot, a mianowicie, ciężko być dzisiaj oryginalnym. Autor:

Jeśli wszędzie spotykamy wspaniale ubranych ludzi, to istotnie ciężko czymś się wyróżnić.

Czy zajmują Cię tego typu wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej tego rodzaju postów stworzono na naszej kolejnej witrynie. Zapraszamy!

Całe szczęście istnieją firmy, które wyprzedzają trendy starając się zapewnić coś, co będzie naprawdę oryginalne. Pierwsza firma i produkt, który pojawia się w głowie to na pewno Clarks buty damskie. To rzadki przypadek produktu i firmy tak oryginalnie spełniających postulaty, iż wyglądać modnie owszem, lecz bardziej liczy się swoista uniwersalność, którą możemy uzyskać przez połączenie oryginalności z niepowtarzalnym stylem.

admin
admin@artefakt.pl