W odpowiednio dobranej sukience każda kobieta będzie się prezentować olśniewająco. Powinniśmy zatem skupić się na atutach swojej figury, a także zastanowić się, jak zatuszować mankamenty natury, aby w ostateczności dobrać doskonałą sukienkę.

Zarówno sukienki damskie, jak także rozmaitego rodzaju garsonki (przykładowe sukienki (sprawdź najlepsze oferty na: sukienki plus size w ofercie laversa) damskie i garsonki znajdują się tutaj: garsonka dla pani) dostępne są w przeróżnych modelach, dlatego też na pewno każdy wybierze coś idealnego dla siebie, w czym będzie wyglądać doskonale. Ubrania damskie powinny być dopasowane nie tylko pod kątem własnych preferencji estetycznych, ale również pod kątem sylwetki.

Modelka spoglądająca w górę

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli masz bardzo szerokie biodra i uda, nie powinnaś uważać wcale, iż jest to twoja wada. Należy bowiem w odpowiedni sposób dostosować sukienkę, która sprawi, że i tak będziesz prezentować się świetnie. Powinnaś wybrać sukienkę z szerokim dołem, która skutecznie zakryje niezbyt lubiane części ciała. Niezawodnie sprawdzą się niezwykle modne sukienki rozkloszowane, a także trapezowe. Do tego jakaś ciekawa galanteria (galanteria kobieca) i będziesz zachwycać w towarzystwie każdego dnia!Bardzo wiele kobiet ma poważny problem niedowagi lub narzeka na zbyt chłopięcą figurę.

Dziewczyna oparta o auto

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Paradoksalnie nie jest to bardzo rzadkie wśród kobiet. Nie jest to jednak powód, żeby odrzucić zupełnie sukienki, należy jedynie dopasować odpowiedni krój. W tej sytuacji sprawdzą się z pewnością tzw. bombki i tulipany. Pamiętajmy, iż w przypadku „chłopczyc” im więcej udziwnień, motywów i falban, tym lepiej.

Kupując sukienkę trzeba mieć na uwadze przede wszystkim kolory czy wzory umieszczone na niej. Czasami wystarczy wybrać niewłaściwy kolor i czar pryśnie! Głównie osoby pragnące „zgubić” przy pomocy ubrania nieco ciałka powinny mieć to na uwadze. W sytuacji niewielkiej nadwagi dobrze jest dobierać klasyczne kroje. Oczywiście nie znaczy to wcale, że powinniśmy dobierać tylko ciemne ubrania! Wystarczy jednak, że nie będziemy przesadzać z nadmiarem kolorów i motywów, które optycznie powiększają sylwetkę. To, co sprawdza się w przypadku kobiet szczupłych, dla pulchnych będzie zupełnie nietrafionym pomysłem. A jeśli już w końcu znajdziemy dla siebie ten perfekcyjny krój, bez wątpienia będziemy nie tylko wyglądać świetnie, ale również świetnie się czuć!
admin
admin@artefakt.pl