Wydawałoby się, iż umiejętność dobierania ciuchów, to rzecz jakby naturalna. Po prostu intuicyjnie wybieramy to co do nas pasuje, jakby podświadomie zdając sobie sprawę z tego w czym wyglądamy dobrze. Faktycznie, niektórzy nie mają z tym większego problemu. Natomiast inni niestety są zmuszeni posiąść odpowiednią wiedzą, albo skorzystać z jakiejś porady, żeby wyglądać dobrze. Bez względu na to do jakiej grupy należymy jakaś ilość wiedzy na pewno nam się przyda.

Modna kobieta

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
Najpierw zajmijmy się kwestią mody na co dzień. Chodzi przede wszystkim o sytuacje, jak mamy czas wolny od pracy i nie musimy się jakoś za bardzo stroić. Błędne jest sądzenie, że nie mamy co się tym za bardzo przejmować. Nawet w czasie wolnego dnia można wyglądać na luzie ale bardzo stylowo. Zakładając kangurki damskie, czyli bardzo wygodne bluzy jak również tenisówki vagabond możemy otrzymać coś rzeczywiście stylowego i odpowiedniego, kiedy chcemy czuć się modnie, ale zarazem potrzeba nam wygodnego stroju – tenisówki vagabond. Doskonały zestaw przykładowo na wyjście na spacer lub też przejażdżkę na rowerze.

Wieczorowe stroje często przysparzają trochę większych trudności. Trzeba wiedzieć, że proste, klasyczne ubrania zawsze się sprawdzą. Wiele sklepów obok bardzo oryginalnych kreacji, zawsze ma w ofercie również stale pozostającą klasykę. Powinno się zaszaleć i dobrać jakiś jeden szczegół, który wyjdzie na plan pierwszy. Coś co sprawi, że przełamiemy nudę. Mogą to być kozaki szare zamszowe albo jakąś wyjątkowo oryginalna torebka – czapki kapelusze. Pamiętając przy tym by za każdym razem dopasowywać buty do torebki.

A jak to wygląda ze strojami wakacje? Myślimy sobie, dlaczego nie poszaleć z wzorami? Pamiętajmy jednak, iż z całości naszej kreacji tylko jedna z części z dwuczęściowego stroju powinna posiadać odznaczające się wzory. Do letniej sukienki fajnie jest dobrać jakieś wyjątkowe czapki kapelusze. Prócz ochrony przed słońcem to także bardzo interesujący dodatek, jaki wyróżni nas z tłumu.

Na koniec warto zapamiętać, że niezależnie od okazji, umiar jest zasadą, jaka musi nam przewodzić najczęściej. Jeśli nie czujemy się fachowcami, to zachowanie umiaru sprawi, że wyjdziemy obronną ręką z każdej sytuacji. Nie możemy przesadzać chcąc zrobić na ludziach wielkie wrażenie. W takim wypadku najczęściej osiągniemy rezultat raczej odwrotny.

admin
admin@artefakt.pl