Należy przyznać, iż kupowanie jeansów to dość osobista czynność, to chwila, gdy trzeba skonfrontować się z własną sylwetką. Jak mowa o spodniach jeansowych nie chodzi tylko o figurę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, jakie są faktycznie bardziej ważne niż sam rozmiar. Ta okoliczność powoduje, że ponad trzydzieści procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety sprawia, że w swojej szafie mają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, robi zupełnie na odwrót. Pora to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie są w stanie stwierdzić, czy mają długi tułów a może krótki. A trzeba wiedzieć, iż ma to ogromny wpływ na to, po jakie rodzaje jeansów należy sięgać. I nie jest istotne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy może o normalnych, zakupionych na targowisku. Warto więc poznać najistotniejsze wytyczne, co do dobierania najlepszego typu jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów oraz krótkie nogi, to niezbędnie kupujmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki czynią kobiety jest kupowanie zbyt długich spodni, jakie zamiast pasować dodatkowo pogrubiają figurę. Jednocześnie, jeansy są naprawdę uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek oraz marynarki, ale też do normalnego t-shirtu oraz trampek. Co także ważne, a często zapominane, to fakt, że nie musisz być chuda niczym modelka, ażeby w twojej szafie były jeansy. Kiedy tak myślisz, to musisz szybko zapomnieć o takiego typu

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu tej kwestii. Tak naprawdę bowiem jeansy wyglądają najlepiej na kobiecych sylwetkach, na różnorodnych kobiecych figurach.

Na przykład materiał który opina się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach uwydatnia przecież atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie powinniśmy traktować niczym wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Mając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie dowolnie kreować codzienne kreacje, jednocześnie te bardziej eleganckie jak i luźne, takie jak sportowe. To więc na pewno podnoszące na duchu, iż można wybrać jeansowe spodnie do każdego typu sylwetki. Zamiast więc narzekać i podupadać na duchu, warto to wykorzystać.
admin
admin@artefakt.pl