Galerie handlowe od ładnych paru lat przyciągają kobiety, które planują nabyć nie tylko nowe jeansy, kardigany, kurtki czy buty, lecz także i odpocząć podczas picia smakowitej kawy w cukierni lub przy oglądaniu wystaw pełnych modnych ciuchów. Sprzedawcy dobrze wiedzą, jak przyciągać reprezentantki płci pięknej i sprawiać, aby wydawały nawet po kilkaset złotych.

galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co innego faceci – oni już z reguły, a może nawet przyzwyczajenia, raczej nie lubią zakupów, więc trzeba ich podstępem zwabiać do butików z odzieżą męską. Kupony rabatowe zapewne nie przyciągną panów do galerii handlowych zlokalizowanych na terenie Poznania lub innego dużego miasta, ale bony upominkowe drukowane przez część butików już jak najbardziej. A dodatkowo reprezentanci męskiej części społeczeństwa z chęcią jadą do centrów handlowych np. wtedy, kiedy tamtejsze dyskonty organizują coroczne wyprzedaże elektroniki. Warto jednak pamiętać o tym, że do sklepu wielkopowierzchniowego przychodzi się też po to, żeby w miłej atmosferze spędzić piątkowe popołudnie.

I tutaj na klientów czekają takie atrakcje, jak np. czasowe prezentacje wyjaśniające działanie maszyn skonstruowanych przez starożytnych lub przedstawiające kluczowe dla ludzkości wynalazki znanych uczonych. W tego rodzaju sklepach wypełnia się też zeznania podatkowe, poznaje zasady zdrowego sposobu żywienia czy w końcu wykonania idealnego makijażu. Tymczasem panie po pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce chętniej przychodzą do galerii w czasie, kiedy mogą poznać praktyczne porady znawców światowych trendów. Jeżeli galeria handlowa w centrum lub na peryferiach Poznania ogłasza sobotnie zakupy ze stylistką (bardzo dobry pomysł), to część przedstawicielek płci pięknej wyda więcej pieniędzy i zakupi tym samym więcej pięknych strojów, dobranych rzecz jasna przez specjalistę.

Moda przemija, ale pewne zalecenia można wykorzystać przy kupnie ubrań na kolejny sezon. A zakupy ze stylistką można zarekomendować szczególnie tym paniom, które pragnąć coś zmienić w swoim wyglądzie, lecz kompletnie nie mają pomysłu od czego zacząć, a także nie wiedzą, jakie sukienki czy swetry i marynarki najlepiej będą pasować do określonej postury czy sposobu uczesania.
admin
admin@artefakt.pl