Współczesny mężczyzna to ten, który potrafi ciekawie się ubrać. Dawniej moda męska była bardziej standardowa, jednak obecnie sytuacja znacznie się zmieniła. moda męska to różnorodna oferta, przeznaczona dla dzisiejszego klienta. W gazetach lifestylowych można znaleźć liczne tipy na temat tego, jak oryginalnie się ubierać, jak również informacje ze świata mody. Światowe marki tworzą wyjątkowe kolekcje przeznaczone dla mężczyzn w różnym wieku i na każdy kolejny sezon.

Moda męska na lato

Autor: ozan şenol
Źródło: http://www.flickr.com

Moda męska 2014 to temat tak samo popularna w sieci, np. na , jak trendy w modzie dla kobiet. Każdego dnia powstają coraz więcej stron o tej tematyce. W obecnym sezonie modne będą odcienie oliwki i khaki. Jednakże zawsze modnymi kolorami zawsze są biel i szarości. Szczególnie bawełniane spodnie świetnie prezentują się w bieli. Dla nieco odważniejszych panów projektanci polecają cyklamen, jak również wzory w kwiaty. Nawet jeśli są to rozwiązania typowe dla mody damskiej, w obecnie zostały awangardowo przeniesione do kolekcji męskiej.

Wiosenne stylizacje są oczywiście bardzo różnorodne. Dlatego z pewnością powinno się kierować przede wszystkim własną wygodą. Nie można na oślep podążać za trendami, jeśli w danej rzeczy czujemy się źle, zdecydowanie lepiej postawić na wygodę. Wciąż modne są także morskie klimaty. Kto nie lubi różu z pewnością znajdzie też coś dla siebie.

Modny mężczyzna

Autor: Digel
Źródło: Digel

Dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycyjny styl, polecamy droższe marki. Zazwyczaj odzież wyższej jakości to modele funkcjonalne. Dobra klasyka jest zawsze w cenie. Oczywiście zawsze można ubrać zgrabne dżinsy i wyszukany T-shirt. Jednakże w szafie każdego mężczyzny nie powinno zabraknąć eleganckiego garnituru i klasycznej białej koszuli.

Należy również zainwestować w skórzane obuwie. Modne buty męskie -> <- można znaleźć w każdym sklepie jednak nie zawsze są one najwyższej jakości. Tylko skórzane obuwie, które kosztuje powyżej 200 - 300 zł będzie dostatecznie wygodne. W tej sytuacji lepiej kierować się poczuciem komfortu niż obowiązującymi trendami. Elegancki musi w pierwszej kolejności zatroszczyć się o swój sposób ubierania się. Ubiór musi być dobrze dobrany do sylwetki, a także konkretnej okazji. W swojej garderobie powinniśmy mieć zarówno uniwersalne rzeczy, jak i okazjonalne komplety.

admin
admin@artefakt.pl