Sporo pań uskarża się, że polscy faceci kiepsko się ubierają, najzupełniej nie posiadają gustu. Przede wszystkim: tak mocno stereotypowe podejście do Polaków jest bez sensu. Co jak co, ale skoro pragniemy, aby w istocie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać takowe artykuły, a potem jeszcze umiejętnie wyciągnąć z nich wnioski.

Czyli do dzieła: co tak naprawdę można poradzić facetowi, który zauważył, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, lecz wiadoma sprawa

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co chodzi. Nie jest zbyt łatwo odmienić swoje długoletnie nawyki, jednak trzeba co najmniej spróbować. Byłoby fajnie gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mówimy o kupnie garnituru – ciągle to właśnie garnitury z Włoch są niesamowite pod autentycznie każdym względem.

Czy taka problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę buty męskie trekkingowe, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem zapewne także Cię zaintryguje.

Wiadomo: są stosunkowo sporym wydatkiem, ale wydanie pieniędzy jest w stanie spowodować, iż najzwyczajniej będziemy doskonale wyglądali. Zwłaszcza dobry garniak jest proponowany dla facetów, którzy prowadzą różnego rodzaju biznesy. Choć wiadoma sprawa, że i do klubu można pójść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturach nie powinniśmy oszczędzać, ponieważ rzeczywistość jest taka, że zasadniczo im droższy garniak, tym konkretniejszy pod względem jakościowym. Tak właśnie jest: zresztą to zapewne dla żadnego z facetów nie jest niespodzianka, no tak jakoś jest.

Pamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: luźna elegancja, czyli styl smart-casual) to na pewno coś co potrafią docenić kobiety: zatem kawaler, który poszukuje fajnej dziewczyny powiększa swoje szanse na sukces. Twierdzenie, że to nie szata zdobi człowieka jest przynajmniej w naszej kulturze bezsensowne. Kiedy zasadniczo nie jesteśmy za bardzo obeznani w temacie ubioru, zapewne będziemy co jakiś czas miewali ogromne wątpliwości. Zatem no powiedzmy będziemy głowili się nad tym czy w istocie czarna koszula idealnie pasuje do wybranych spodni. Pytajmy, miejmy jakieś wątpliwości, bo to bardzo zmniejsza ryzyko wpadek związanych z ubiorem.
admin
admin@artefakt.pl