Sporo pań uskarża się, że polscy faceci kiepsko się ubierają, najzupełniej nie posiadają gustu. Przede wszystkim: tak mocno stereotypowe podejście do Polaków jest bez sensu. Co jak co, ale skoro pragniemy, aby w istocie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać takowe artykuły, a potem jeszcze umiejętnie wyciągnąć z nich wnioski.

Czyli do dzieła: co tak naprawdę można poradzić facetowi, który zauważył, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, lecz wiadoma sprawa

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co chodzi. Nie jest zbyt łatwo odmienić swoje długoletnie nawyki, jednak trzeba co najmniej spróbować. Byłoby fajnie gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mówimy o kupnie garnituru – ciągle to właśnie garnitury z Włoch są niesamowite pod autentycznie każdym względem. Wiadomo: są stosunkowo sporym wydatkiem, ale wydanie pieniędzy jest w stanie spowodować, iż najzwyczajniej będziemy doskonale wyglądali. Zwłaszcza dobry garniak jest proponowany dla facetów (polecamy strona polecana w temacie), którzy prowadzą różnego rodzaju biznesy. Choć wiadoma sprawa, że i do klubu można pójść w luźniejszym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturach nie powinniśmy oszczędzać, ponieważ rzeczywistość jest taka, że zasadniczo im droższy garniak, tym konkretniejszy pod względem jakościowym. Tak właśnie jest: zresztą to zapewne dla żadnego z facetów nie jest niespodzianka, no tak jakoś jest.

Pamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: luźna elegancja, czyli styl smart-casual) to na pewno coś co potrafią docenić kobiety: zatem kawaler, który poszukuje fajnej dziewczyny powiększa swoje szanse na sukces. Twierdzenie, że to nie szata zdobi człowieka jest przynajmniej w naszej kulturze bezsensowne. Kiedy zasadniczo nie jesteśmy za bardzo obeznani w temacie ubioru, zapewne będziemy co jakiś czas miewali ogromne wątpliwości. Zatem no powiedzmy będziemy głowili się nad tym czy w istocie czarna koszula idealnie pasuje do wybranych spodni. Pytajmy, miejmy jakieś wątpliwości, bo to bardzo zmniejsza ryzyko wpadek związanych z ubiorem.
admin
admin@artefakt.pl