Jesienią marzysz o szybkim powrocie lata, by z powrotem prezentować się jak kobieta?
Czujesz się zmarzluchem, który przy najwcześniejszym zimnie najchętniej włożyłby puchowy kombinezon, a potem nie zdejmował go do wiosny? Mamy dla ciebie dobrą nowinę – jest jakaś alternatywa!

Czy w czasie zimy damy radę prezentować się wytwornie, jednocześnie nie marznąc?

zima

Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie – odpowiedzią jest wełna gotowana.Opłaca się wykorzystywać od dawna znane materiały, które poddane odpowiedniej obróbce nie gubiąc wcześniejszych zalet otrzymują inne. Świetnym przykładem jest właśnie wełna gotowana, która po obróbce w dużej temperaturze staje się materiałem cieplejszym, a przy tym przewiewnym, więcej odpornym na brud. W dodatku, a to bardzo znaczące w naszych czasach, kiedy jest to kłopot powszechny, wełna parzona (więcej: Firma Lama) nie powoduje tylu reakcji alergicznych co tradycyjna. wełna parzona gotowana występuje w całej gamie odcieni i deseni. Co warto wiedzieć? Sprawdź: Firma Lama. Wyrazistych, jeśli chcesz wbrew otaczającym szarościom błyszczeć w myśl idei, że chłodna pora nie musi być mdła, lub spokojnych – dla wielbicieli klasycznego stylu. Na które ubrania jest odpowiednia wełna (zobacz dzianiny futerkowe na sprzedaż) parzona?

kurtka

Źródło: pixabay.com

W zasadzie co tylko zechcesz! Płaszcze i poncha, kurtki, sukienki i garsonki, spódnice i spodnie, a także dodatki: szaliki, nakrycia głowy. Odpowiednio ocieplone wierzchnie okrycie naprawdę dobrze sprawdzi się w chłodnym okresie. Prosto się z niej szyje i wygodnie nosi, bo jest miła w dotyku, elastyczna, miękka i lejąca. Wytwórcy ubrań najwyraźniej docenili jej właściwości, bowiem w wielu kolekcjach tkaniną jest właśnie wełna parzona.

Możesz także zdecydować się na niesłusznie zapomniany wariant – sama kupić tkaninę i poprosić o uszycie krawcową. Mimo iż jest to na ogół ciut kosztowniejsza wersja, ale zwróć uwagę, że ubranie będzie idealnie skrojone do twojej sylwetki i idealnie takie, jak sobie zamarzysz. Niespecjalnie chcesz w ciągu dnia natknąć się na parę pań w jednakowej kurtce? To rozwiązanie jest szczególnie właściwe dla kobiet, które wolą się wyróżniać swoistym stylem na mieście.
Co ważne wełna parzona dzięki swojej trwałości i uniwersalności gwarantuje,że nie stanie się to wydatek na jeden sezon. Podsumowując – zapomnij o bezkształtnej figurze w puchówce. Nadchodzącej jesieni będziesz naprawdę gustownie odziana!
admin
admin@artefakt.pl