Santaverde to jednostka produkująca naturalne kosmetyki. Wszelkie towary Santaverde mieszczą w sobie czyste soki jak również oleje roślinne, subtelnedestylaty ziołowe i wartościowe ekstrakty roślinne – natomiast ani jednej kropli wody. Większość używanych surowców pochodzi z certyfikowanych upraw jak również certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki prywatnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie sprawdzać wszystkie etapy przebiegu produkcji i poręczają, że do robienia ich produktów wykorzystywane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce obejmujące prawdziwe ilości substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to firma produkująca kosmetyki akurat do cery delikatnej, tłustej jak również pielęgnacji ciała. Ich cena jest nieco wygórowana, gdyż za krem nawilżający o pojemności 30 ml trzeba zapłacić 130 zł. Chcąc tak samo skutecznie zadbać o swoje włosy, które zazwyczaj są już „po przejściach” należałoby zainwestować w porządnyszampon do włosów farbowanych (dodatkowe informacje).

Producentów jak i firm takich kosmetyków jest niezmiernie dużo. Przedział cenowy podobnie jest bardzo zróżnicowany: zaczyna się od 10 zł zamyka na 100 zł, czasami nawet więcej. Najbardziej promowany jest szampon do włosów farbowanychspółki Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odpiera światło, przemieniając każde włókno włosa i nadając im lustrzany blask. Koszt produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Kolejnym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który żywi włókno włosa a takżezabezpiecza blask włosów koloryzowanych, od typowych po grube, od mało do średnio uwrażliwionych sprawiając, że włosy są bardziej miękkie, puszyste i połyskujące. Cenaartykułu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony nabyć można tylko w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Łatwiej dostępnym na rynku będzie Garnier Fructis Color Resist, którego koszt to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten dzięki zawartości olejku z winogron + ACAI odżywiawłosy, a dzięki wdrożeniu technologii Chroma Intense ( gdzie barwniki utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że odcień jest niesłychanie trwały.

Interesujące treści oczekują na Ciebie na kolejnej stronie, która jest poświęcona zbliżonej dziedzinie. Kliknij w link i dowiedz się (https://www.zeccoro.pl/zlote-naszyjniki) innych wiadomości.

Pamiętaj, że dbając podobnie o włosy jak i skórę trzeba korzystać ze sprawdzonych i pewnych kosmetyków. Nieraz lepiej zapłacić cokolwiek więcej za wiadomy produkt, natomiast mieć pewność że nie zrobimy sobie nim żadnej krzywdy.

admin
admin@artefakt.pl