Współczesne nurty modowe oddają dzisiejszy świat – są różnorodne, są zaskakujące, bywają wyciszone, czasem są szybko przemijające a czasami długie. Moda to część sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy mieć rozeznanie jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różnorodne okoliczności, różnorakie stroje a także różnorodne ozdoby dopasujemy udając się na spektakl muzyczny do opery, inne na imprezę z udziałem gwiazdy rocka, jeszcze inne gadżety weźmiemy na pokaz kultury współczesnej. Jednym z ważniejszych elementów garderoby noszonych przez panie jest torba.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torebkami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen.

Zainteresował Cię ten wpis? To znakomicie, ponieważ oryginalny wpis (https://okularium.pl/salon-optyczny-siematycze) zawiera podobne dane do publikowanych.

Pierwszą zasadą jest adekwatne wybranie torby do okoliczności. Im późniejsza pora dnia, a sytuacja bardziej doniosła, tym torba mniejszych rozmiarów. Sporej wielkości, pakowne aktówki damskie (kliknij tu), zwisające z ramienia kobiety w eleganckiej sukience, zepsują ogólny efekt. Na wieczorowe uroczystości nie można zabrać także torby z płótna, za to świetne będą te z ozdobnymi kamieniami, polakierowane czy z koralików. Zasada następna – im kobieta bardziej filigranowa, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością ozdób.

zobacz ofertę

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobniutką panią sporej wielkości, kształtem przypominająca worek torba, zwisająca z ramienia, przytłacza. Podobnie czyni to torba która ma pełno metalowych ozdób, z mnóstwem frędzli, ozdobnych zamków. Pani wysoka, a a do tego potężna może nosić torbę wielką, nabitą ćwiekami, z mnóstwem frędzelków jak również ozdobnych zamków. Ta sama kobieta z malutką torebeczką nie będzie wyglądać dobrze. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torby do stylu i koloru ubioru. Sporo pań zakłada miejskie plecaczki w charakterze torebki. Dlatego, że takie są aktualnie trendy. Mimo wszystko wykwintny kostium i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś do siebie nie pasują.
admin
admin@artefakt.pl