Militarne akcenty są obecne w modzie od dawna. Wielu kobietom ten styl przypadł mocno do gustu. Z jakiego powodu warto wybrać stylizację militarną? Głównie dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm jak i temperament. Dołącz do własnej kreacji dodatki wojskowe, a Twój strój natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by dodać sobie pewności siebie czy też uwydatnić własny charakter. Militaria są kojarzone z twardymi zasadami, lecz styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z rygorem. Wręcz przeciwnie, doskonale odróżni Cię w tłumie oraz uwydatni Twój indywidualizm.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Styl wojskowy niekoniecznie musi dominować w Twojej kreacji. Nie musisz się cała przebierać w moro. Wystarczy, że dodasz do outfitu drobny element przyciągający wojskowe skojarzenia, a cała kreacja zyska charakteru. Możliwości jest wiele. Można nawet dopasować odzież wierzchnią podobną do wojskowej marynarki do zwiewnej sukienki. Na temat też w tym miejscu – popularny styl wojskowy.

Z drugiej strony, duża liczba osób decyduje się na znacznie mocniejsze akcenty żołnierskie. Jakiego rodzaju elementy garderoby warto wybrać, aby nawiązać do żołnierskiego stroju? Warto wybrać przykład na wojskową koszulę lub szerokie bojówki. Szczególnie rozpoznawalnym elementem militarnej stylizacji jest jednak materiał moro. Pierwotnie tkanina ta stanowiła po prostu robocze ubranie ochronne jednak aktualnie moro jest łączone głównie z charakterystycznym, żołnierskim strojem.

Moro występuje w wielu odmianach, z tego powodu możesz łatwiej dobrać wzór tego typu do kreacji.

Czy spodobał Ci się ten tekst? Jeśli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły w serwisie paski do zegarków hirsch, gdyż one również mogą być dla Ciebie bardzo wartościowe.

Styl wojskowy nie powinien wobec tego oznaczać jedynie koloru zielonego. Nierzadko spotykane są także odcienie szarości albo granatu. W wojskowych kreacjach da się znaleźć też barwy khaki lub bardzo jasne palety barw.

admin
admin@artefakt.pl