Wyselekcjonowanie należytego modelu jeansów sprawia Ci duży kłopot? Krojów jest istotnie ogrom, dlatego czasami można się zagubić.
Na pewno żadna z pań nie wyobraża sobie swej szafy bez damskich dżinsów.

buty Adidas Predator

Autor: LovelyLeftFoot
Źródło: http://www.flickr.com
Są modne ponadczasowe jak też wspaniale podkreślają kobiece kształty. Dzisiaj rządzi model modny w latach 70., a więc tak zwane dzwony. W minionych sezonach trendy były wąskie jeansy – rurki, jednakże dzisiaj najbardziej odpowiednim wyborem będą bez wątpienia te poszerzane ku dołowi z wyższym stanem. Biodrówki natomiast odchodzą w niepamięć. Jeżeli chodzi o jeansy damskie lee, potrafią one ukryć poniektóre słabostki sylwetki jak też podkreślić to, co najpiękniejsze. Cudownie wysmuklają nogi, wizualnie wyszczuplają sylwetkę a także zmysłowo uwydatniają pupę. W zimie jeansy pojawiały się przeważnie w ciemnych odcieniach jak atramentowy, czarny jak też tzw. odcieniu camel. Na wiosnę jeansy damskie Lee przybiorą jasne kolory. Najmodniejsze są jeansy w kolorze jasnego błękitu.
jeansy damskie lee

Źródło: http://www.eobuwie.com.pl/
Długość tego typu spodni może sięgać do ziemi oraz zakrywać obuwie. Jednakże na długie dżinsy mogą pozwolić sobie jedynie wysokie damy. Te niższe do jeansów powinny wkładać buciki na obcasie bądź na tak zwanej platformie. Za każdym razem wybieraj dżinsy, jakie przede wszystkim będą pasować do Twej figury, nie zaś te, które są aktualnie modne.

Jeśli dla przykładu w dżinsach dzwonach czujesz się niedobrze, wówczas nie goń na oślep za modą oraz szukaj dobrze dobranych rurek. Istotne, byś czuła się całkiem komfortowo w swoich nowiutkich jeansach.
admin
admin@artefakt.pl