Reklama jest ważną częścią strategii marki. Dzięki niej możemy dotrzeć do całej masy ewentualnych odbiorców naszych usług. Czy jednak w czasach, gdy króluje internet dobrze spełnia swoje zadanie billboard?
Części z osób się wydaje, iż niekoniecznie jest to najlepszym sposób na reklamowanie się w przestrzeni publicznej.

Jednak, jeżeli przypomną sobie jak często zwraca się uwagę na wielkie powierzchnie reklamowe, atakujące nas zewsząd, to powiedzą, że faktycznie coś w tym jest. Jeśli chodzi o billboardy Kielce jak również inne duże miasta mają tego typu reklam bardzo dużo. Ich popularność na pewno może świadczyć o tym, że spełniają one swoją rolę. Natomiast należy faktycznie postarać się jakąś rzeczą skupić uwagę przechodzących osób, ponieważ kolejny, niczym nie wyróżniający się plakat nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Przekaz powinien zmuszać do zastanowienia się, musi intrygować, budzić ciekawość. Powinien być zwięzły oraz chwytliwy. To ogromna sztuka, by tego typu połączenie paru słów oraz obrazu przełożyło się na zdobycie zainteresowania.

mieszkania

Autor: Luke Lawreszuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o billboardy Sosnowiec tak jak inne miasta, przeznaczają na taką formę reklam całkiem dużo przestrzeni w mieście. To daje osobom tworzącym reklamy spore pole do popisu. Właściciele firm chętnie korzystają z wielkich plakatów dla pogłębienia w umysłach wielu osób pozycji danej marki.

Ta znajomość marki ujawnia się na przykład podczas dokonywania wyboru podczas zakupów między dwoma produktami w tej samej cenie. Istnieje tendencja do kupowania produktów, jakie już są nam znane.

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to zapewne zainteresuje Cię także nowa wiadomość (http://reset2.pl/) na omawiane zagadnienie, gdyż także posiada pasjonujące informacje.

Dlatego billboard stale jest dobrym sposobem na reklamowanie swojej firmy.

admin
admin@artefakt.pl