Jak przekonują psycholodzy społeczni, a szczególnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy zwłaszcza tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie w czym rzecz, od lat trudzi się technikami wywierania wpływu na ludzi, a jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie chodzi o operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie wyglądać, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli pomyślmy o odpowiednim ubraniu.

zegarek

Autor: jared leininger
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykle istotne i to w wielu dziedzinach naszego życia. W sferze prywatnej mamy bardziej znaczne szanse, że zainteresujemy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam znaleźć klienta, istotnych kontrahentów, a również zachować dobre relacje ze współpracownikami. W takim sensie najczęściej myślimy o kobietach, iż kobieta musi pięknie się prezentować, gdyż faceci bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, właściwy ubiór, to zapewnienie, iż kobieta zainteresuje innych. Przykładowe produkty: tanie zegarki (Rarist – ekskluzywne marki zegarków) męskie

O facetach natomiast się mawia, że ważna jest ich osobowość, ton głosu, ich maniery i poczucie humoru. O aparycji mówi się, że jest ważny, ale nie najbardziej ważny. Wiadomo, że to nie do końca prawda, gdyż uroda mężczyzny nie jest tak określona jak kobiety, a więc ciężko określić czy ktoś ma fajny wygląd czy jest brzydki, bo tu bardziej jest istotne podejście do tej problematyki poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Niemniej, abstrahując od tego, nie ulega żadnych obiekcji, iż facet powinien być odpowiednio ubrany. Mężczyźni zawsze byli, są i będą zdobywcami, raczej nic w tej kwestii się nie zmieni.

Zaintrygował Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem. Zobaczysz wtedy jeszcze dokładniejsze dane związane z omawianą tematyką.

Więcej informacji uzyskasz na stronie:

zegarek

Autor: Matthew Hine
Źródło: http://www.flickr.com
Na czym to polega? Muszą oni bez przerwy udowadniać innym, konkurentom, lecz również najbliższej rodzinie, iż umieją coś osiągnąć, o coś się troszczyć. Powinni ukazać, że trzymają rękę na pulsie i niestraszne im większe kryzysy. Odpowiedni ubiór wyszczególnia ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie możemy też zapominać o właściwych dodatkach. Jeśli zaś chodzi o dobrze ubranego mężczyznę to bez wątpienia markowe zegarki męskie mają tutaj niezwykle istotną rolę. Każdy mężczyzna wygląda lepiej, bardziej poważnie i solidnie, gdy posiada tego typu zegarek. Korzystnie o to zadbać i pamiętać o tej zasadzie. Jeśli nie znałeś jeszcze takiej zasady powinieneś od teraz wprowadzić ją w życie.
admin
admin@artefakt.pl