Poniektórzy twierdzą, iż można w niej znaleźć wszystko, począwszy od igły i nici aż po czarną dziurę. Jednakże każda kobieta wie, że nic nie znalazło się w niej bez konieczności. Tak wyekwipowane bywają damskie torebki jak też plecaki damskie. W poniższym artykule podpowiemy paniom, co jeszcze koniecznie powinny mieć zawsze w torebce.

odwiedź witrynę

Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz oczywistości w rodzaju: portmonetka, dokumenty, smartfon, w damskiej torebce zabraknąć nie powinno; pomadki – rzecz jasna w najmodniejszym kolorze. To właśnie pomadki oraz błyszczyki powodują, iż każda dama może wyróżnić się z tłumu. Pomalowane usta pomagają także zwiększyć pewność siebie, prócz tego większość produkowanych obecnie pomadek chroni usta przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, szczotka albo grzebień – by w każdej sytuacji być w stanie przyczesać czupurne kosmyki i wyglądać schludnie, pieniążki – które się mogą przydać na nieprzewidziane wydatki (na przykład na taryfę lub inne nieprzewidziane sprawy

Gotówka, nie karta kredytowa, sprawdzi się w tym przypadku najlepiej, tampony odzież (zobacz ofertę) podpaski – nawet jeżeli o naszym cyklu menstruacyjnym wiemy wszystko, i może wydawać nam się że natura nie jest w stanie nas niczym zdumieć, warto pomyśleć o włożeniu do torebeczki podpaski lub tamponu. Nie zajmują dużo przestrzeni, środki przeciwbólowe – bólu najczęściej przewidzieć nie możemy. Jednak można się na niego przygotować. Dobrze jest posiadać w torebce cokolwiek, co wspomoże nas przy ataku migreny, chusteczki nawilżane – warto mieć ich niewielkie opakowanie w torebce. Przydadzą się na przykład do zmycia make-upu, a nawet potrafią zastąpić papier toaletowy spodni (polecamy świetna strona) wyczyścić nasze obuwie.

Pokrowiec

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
To taka malutka rzecz do misji specjalnych, rajstopy – w razie niespodzianego „oczka” w drodze na rozmowę w sprawie pracy nie popadniemy w panikę, parasolka – niekiedy przydaje się nawet pomimo optymistycznych zapowiedzi pogodynki w telewizji, przeciwsłoneczne okulary – by ochronić nasze oczy przed szkodliwymi promieniami słońca. W sprzedaży dostępne są stylowe pokrowce damskie, które ochronią nasze szkła przed uszkodzeniem, kontakt w razie wypadku – najodpowiedniej na oddzielnej kartce, ukryty w portfelu (szczegóły oferty). Poza danymi osoby, którą należy powiadomić jeżeli nam coś się wydarzy, warto zanotować również swoją grupę krwi. W sytuacjach kryzysowych liczy się każda minuta.
admin
admin@artefakt.pl