Czy należy podążać za trendami w modzie? Naturalnie większość kobiet chce być modna w każdym sezonie. Zanim jednak wybierzemy się na podbój butików, lepiej prześledzić, co proponują nam znani projektanci. Trendy wiosna 2014, które pojawiły się ostatnio w prasie modowej z pewnością są dobrą wskazówką, by wyszukać w tym sezonie coś oryginalnego.

kobieta w sukience

Autor: Randy Pantouw
Źródło: http://www.flickr.com
Kolorowe printy na ubraniach już kolejny sezon są bardzo popularne. Tej wiosny będą modne op-artowskie wzory i geometryczne motywy. Z kolorów największym hitem jest połączenie intensywnych barw w zestawach. W letnim sezonie modne będą błękity, najlepiej w wersji stonowanej. Błękit to wyjątkowo wdzięczny kolor, bardzo subtelny. Oprócz tego jest to uniwersalny wybór, ponieważ, w zależności od natężenia, pasuje do różnego typu urody.

Drugim pożądanym tej wiosny kolorem jest żółty. Aktualnie możemy do woli przebierać w wielu odcieniach tego koloru, od świetlistej cytryny po lekko rozbielony jajeczny. Bez względu na to, jaki odcień lubimy, należy pamiętać o właściwym dopasowaniu koloru do pozostałych rzeczy.

kobieta w czerwonym płaszczu

Autor: Joel Devereux
Źródło: http://www.flickr.com

W tym roku moda lato 2014 jest pełna kwiatów (sprawdź to: ). W kolekcjach światowych projektantów zawitały wzory kwiatowe w przeróżnej formie. Możemy odważnie wybierać między bardzo jaskrawymi a pastelowymi kolorami. Kwiaty na tkaninach mogą przybierać różne formy, przykładowo ozdabiać całą rzecz lub tylko jej fragment. Wzory kwiatowe mogą być duże lub graficzne. To zwyczajnie ponadczasowy wzór na wiosnę. Każdej z nas dodadzą świeżości i świetnie wyglądają w dowolnej części garderoby – od spódniczek po spodnie. Znajdziemy je na torbach i biżuterii. Kwiatowy deseń to ceniony motyw kobiet romantycznych, ale sprawdzi się także w eleganckich zestawach. Zasadniczo lepiej jednak łączyć kwiaty z gładkimi rzeczami, bo sam deseń jest już dosyć mocny.

Chociaż moda damska (więcej: ) jest pełna ekstrawagancji, to styl klasyczny jest zawsze aktualny przezroczystości i biel to także mocne tendencje sezonu. W jasnych odcieniach twarz wygląda na wypoczętą, a sylwetka na zgrabniejszą. Biel i przezroczystości są znakomite na lenie dni. W pracy lepiej unikać prześwitów, gdyż nie pasują one do codziennego look. Można też dawkować przeźroczystości – od bardzo dużych, po delikatne. Modne jest miksowanie stylów z rozmaitych dekad oraz nawiązania do retro.

Jeśli zaciekawiły Cię opisy w naszym artykule, to kliknij w podany link oraz czytaj też (https://www.jagna.pl/biustonosze-na-duzy-biust-c-23_42.html) szczegółowych informacji.

Biel nosimy bez dodatków lub zestawioną z jarzeniowymi kolorami. Warto też łączyć różne intensywne barwy z pastelami. Ważne, by wszystko robić z powściągliwością. Znana zasada, że lepiej mniej niż więcej, sprawdza się także w modzie.

admin
admin@artefakt.pl