Już niebawem na nasze ziemie przyjdzie długa pora błota i kałuż, pora więc zakupić ubrania odpowiednie na takie ciężkie warunki pogodowe – np. trencz.

W tym roku na topie będzie stylowy trencz, czyli zgrabny damski płaszcz. Taki strój znakomicie prezentuje się zarówno z naturalnymi rajstopami, jak i tradycyjnymi spodniami (polecamy pełna treść). Znaczącym atutem trenczu jest to, że skutecznie osłania on nosicielkę przed deszczem, a zarazem jest lekki i powabny. Ma on wszystkie zalety zwyczajnego płaszcza, ale nie ma jego wad. Jeżeli chodzi o barwę takiej kreacji, w tym roku na topie będą maślany oraz ecru. Sprawi to niestety, że trencz będzie się szybko brudził, jednak warto nadać trochę energii jasnym odcieniem tej smutnej jesieni.

koszule flanelowe

Do zamówionych ubrań należy jeszcze rzecz jasna dokupić stylowe obuwie. Idealnym nabytkiem staną się tradycyjne botki damskie. Najlepiej zdecydować się na odcienie jasne, tak aby nie kłóciły się z jasnymi trenczem i spodniami (polecamy informacje) – możesz nabyc np. damskie botki beżowe. O ile szeroki wachlarz dostępnych w Polsce marek powoduje, że czujesz się zdezorientowana, chcemy ci polecić markę Bershka. Producent ten jest kontrolowany przez tą samą grupę firm, co słynna marka Zara. Bershka działa już od 15 lat i może się legitymować dużą popularnością. W 2005 firma zjawiła się w Polsce. Teraz przybytki firmy Bershka można zobaczyć w większości miast.
Autor

Jeżeli chcesz poznać pogłębione informacje na temat tegorocznych modnych kreacji, poszperaj w sieci. (więcej bonusów) W internecie działa wiele stron tematycznych, na których są publikowane najgorętsze nowinki ze świata wybiegów oraz interesujące porady ciuchowe. W przypadku, jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na wątpliwości, możesz zalogować się na jakieś sieciowe forum tematyczne i poprosić o pomoc obecnych tam użytkowników – bardzo możliwe, że ktoś cię wspomoże. Mądrze jest również zakupić któryś z dostępnych w salonach prasowych periodyków tematycznych.
admin
admin@artefakt.pl