Srebro jest metalem wytwornym, względnie tanim, a przy tym łatwym w obróbce. Przez kilkanaście tysięcy lat wyrabiano z niego naczynia stołowe, kielichy, tace, misy i talerze, klamry do pasów, zapinki do ubrań, a także dekoracje dla mężczyzn i kobiet. Srebro służyło jako środek walutowy, wybijano z niego też monety. Do dzisiejszego dnia jest stosowane jako inwestycja kapitału. Na obecną chwilę jest używane w wielu dyscyplinach przemysłu, a w jubilerstwie wiedzieprzewagę.

sprawdź więcej na www

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria srebrna jest unikalna chociażby ze względu na właściwości samego srebra – ma ono właśnie działanie bakteriobójcze – sprawdź polecaną stronę . W następstwie tego na przykład srebrne klipsy nie będą tak podrażniać uszu, jak trefne.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Zatem będą przydatne ekstra źródła (https://i-posciel.pl/), które dadzą Ci więcej newsów na ten temat. Zachęcamy więc do kliknięcia w ten link.

Następnie srebrna biżuteria w skonfrontowaniu ze sztuczną, o wiele lepiej akceptuje upływ czasu. Srebrną biżuterię wystarczy tylko czasem dobrze wyczyścić jeśli zaczernieje. Najskuteczniejszą, a równolegle najmniej inwazyjną procedurą czyszczenia tej biżuterii jest zdezynfekowanie jej wykorzystując proces elektrolizy, innymi słowy na dno plastikowego ewentualnie szklanego naczynia kładziemy folię aluminiową, później nalewamy nieco litrów wrzącej wody „doprawionej” kilkoma łyżeczkami soli. Później do naczynia z wodą wkładamy biżuterię. W zależności od szczebla zabrudzenia, na wyniki trzeba oczekiwać od kilku minut aż do kilku godzin. Srebrna biżuteria jest światowa, wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę biżuteria (przejdź po tym linku) sklep internetowy, by wyszukać wszystkie tekstylia jakie staramy się kupić. Oferta tych sklepów jest znaczna, asortyment nie do obejrzenia przez jeden dzień, więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.


Jednak, gdy szukasz tylko srebrnych dodatków w takim razie do hasła biżuteria sklep internetowy wystarczy dopisać srebrna i przeniesiemy się w rzeczywistość jubilerskich nowinek. Biżuteria srebrna to głęboka kopalnia przeróżnych stylów. Różne typy srebra (na przykład: srebro matowe, srebro rodowane) mają odmienne właściwości oraz wzornictwo. Dlatego też, dobrze jest eksperymentować różnorodnymi srebrnymi fragmentami biżuterii, aby odszukać swój własny unikalny styl.

admin
admin@artefakt.pl