Prym wiodą kwiatowe printy – to aktualny trend, który znajdziemy na sukienkach, butach czy na głowie w postaci opasek. Musimy się postarać by wyglądać barwnie oraz kwieciście.

Kolorowa, bluzka w połączeniu z białymi spodniami zapewni nam świeży look. A z jakiego powodu z białymi? Bowiem to główny, obok pasteli obowiązujący trend. Dozwolone są wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po te bardziej kobiece. Kolor biały jest zawsze odpowiedni i znakomicie się nam spisuje w upalne dni. Od zawsze słyszeliśmy określenie „mała czarna”, w tej chwili pojawiła się „mała biała”. Kolor ten odejmie nam lat, a doda uroku – czytaj pełen raport.

Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast.

Jeśli masz chęć poznać następne informacje na opublikowany tutaj temat, zobacz tekst na portalu (https://eztime.pl/marki/41-zegarki-timberland), a niewątpliwie on także okaże się dla Ciebie szczególny!

Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj naturalne kolory, które pięknie podkreślą muśniętą słońcem skórę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle romantyczne koronki są ponadczasowe, ale w tym sezonie wyjątkowo zagościły w sklepach. (stawiamy na żywe kolory, np. fuksję).Standardowo – dżins widzimy co sezon. Co odważniejsze mogą zdecydować się na total look, gdyż tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Wyobraźmy sobie: dżinsy levis, T-shirt lub jedwabna bluzka i delikatna opalenizna. Prawda, że kuszące połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które zaskoczą nas swą szeroka ofertą najlepszych jakościowo ubrań. Co więcej, istnieją outlety, np. Pepe jeans outlet (sprawdź również marka Levis), w których za rozsądną cenę kupimy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze – !

Jeżeli pytamy to co proponują nam „sieciówki”, znajdziemy w nich wszystko. I nie mało ważne jest czy preferujemy rurki czy boyfriendy, błyskawicznie dostrzeżemy je w sklepach.

Pamiętajmy jednak, że gdy akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe atuty, a kamuflujemy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy mamy na sobie rzeczy sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma znaczenia. Z całą pewnością nikt nie powie nam, że nie pożądamy za trendami.
admin
admin@artefakt.pl