Krótsze dni i coraz dłuższe noce. Wieczory są coraz chłodniejsze a poranki mniej słoneczne. Czas na powrót do łask odzieży jesiennej.

Powinno odstawić się już krótkie spodenki na spodnie damskie.

Taki tekst prezentuje bardzo atrakcyjne sprawy, więc jeśli masz chęć poznać omawiany temat bliżej, przeczytaj także to oryginalne źródło (https://impuls.store/).

Dżinsy w kolorze ciemnego granatu nigdy nie wyjdą z mody. Połączyć z nimi można pasujące pod względem kolorystycznym żakiety, by uzyskać efekt luźnej elegancji.

Pora na zmianę garderoby

Płaszcze damskie, dla przykładu , w tym sezonie lubią być pikowane, często w bardzo żywych kolorach. Na tym etapie sezonu warto kupić porządne kalosze. Po pierwsze są bardzo modne, a po drugie dzięki nim buty nie będą farbowały a skarpetki nie zamokną.
Jak to wczesną jesienią bywa, szare jest wszystko dookoła. Nie warto więc samemu podążać za matką naturą, a w tym wypadku stawić jej czoła. Dlatego żywe i jaskrawe kolory w tym sezonie są modne. Ważne, by by uciec od nudy i smutku.

W wersji eleganckiej

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Gdy pojawi się okazja, w której musimy pokazać się klasycznie, watro standardowo wybrać „małą czarną”, sprawdź te: . Są to sukienki, które nigdy nie wychodzą z mody. Kwiaciaste wzory symbolizujące lato idą w odstawkę. Stylowe garsonki na ten okres warto wybierać w łagodnych, klasycznych kolorach. Może być to pudrowy róż, albo kremowy. Odstawić się powinno sandały, a ich miejsce niech zajmą buty kryte. Wszystko po to by rajstopy i rajtuzy nie kolidowały z butami zbyt odkrytymi.

Okrycia wierzchnie

Bez wątpienia płaszcze damskie, ale także kurtki (jak choćby te- ), pozostaną w tym sezonie modne. Czy będą one bardziej klasyczne czy swobodne. Te pierwsze służą jako dopełnienie stroju eleganckiego, do sukienek i spódnic. Szycia drugich są obecnie bardzo różniące się od siebie. Płaszcze nosi się obecnie do obuwia sportowego, wysokich i niskich obcasów.
Garsonki to strój odpowiedni na zimna popołudnia i doskonale pasują do płaszcza. przyjaźń z tym elementem garderoby już niedługo będzie musiała zostać odnowiona.

admin
admin@artefakt.pl