Krótsze dni i coraz dłuższe noce. Wieczory są coraz chłodniejsze a poranki mniej słoneczne. Czas na powrót do łask odzieży jesiennej.

Powinno odstawić się już krótkie spodenki na spodnie damskie. Dżinsy w kolorze ciemnego granatu nigdy nie wyjdą z mody. Połączyć z nimi można pasujące pod względem kolorystycznym żakiety, by uzyskać efekt luźnej elegancji.

Pora na zmianę garderoby

Płaszcze damskie, dla przykładu , w tym sezonie lubią być pikowane, często w bardzo żywych kolorach. Na tym etapie sezonu warto kupić porządne kalosze. Po pierwsze są bardzo modne, a po drugie dzięki nim buty nie będą farbowały a skarpetki nie zamokną. Jak to wczesną jesienią bywa, szare jest wszystko dookoła. Nie warto więc samemu podążać za matką naturą, a w tym wypadku stawić jej czoła. Dlatego żywe i jaskrawe kolory w tym sezonie są modne. Ważne, by by uciec od nudy i smutku.

W wersji eleganckiej

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Gdy pojawi się okazja, w której musimy pokazać się klasycznie, watro standardowo wybrać „małą czarną”, sprawdź te: . Są to sukienki, które nigdy nie wychodzą z mody. Kwiaciaste wzory symbolizujące lato idą w odstawkę. Stylowe garsonki na ten okres warto wybierać w łagodnych, klasycznych kolorach.

Zerknij na opublikowany tu (http://byann.pl/pl/c/Rajstopy-kabaretki/81) tekst, a na pewno bardzo Cię zainteresuje, gdyż odnajdziesz tam ważne informacje odnoszące się do tego tematu.

Może być to pudrowy róż, albo kremowy. Odstawić się powinno sandały, a ich miejsce niech zajmą buty kryte. Wszystko po to by rajstopy i rajtuzy nie kolidowały z butami zbyt odkrytymi.

Okrycia wierzchnie

Bez wątpienia płaszcze damskie, ale także kurtki (jak choćby te- ), pozostaną w tym sezonie modne. Czy będą one bardziej klasyczne czy swobodne. Te pierwsze służą jako dopełnienie stroju eleganckiego, do sukienek i spódnic. Szycia drugich są obecnie bardzo różniące się od siebie. Płaszcze nosi się obecnie do obuwia sportowego, wysokich i niskich obcasów. Garsonki to strój odpowiedni na zimna popołudnia i doskonale pasują do płaszcza. przyjaźń z tym elementem garderoby już niedługo będzie musiała zostać odnowiona.

admin
admin@artefakt.pl