„Najlepszy tata na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i mnóstwo innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na udostępnianych w sprzedaży koszulkach. Aktualnie śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można kupić upominki i oryginalne gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie odróżniają od standardowych koszulek, aczkolwiek tylko pozornie.

Jeśli taka problematyka Cię interesuje, to kliknij ten link, ponieważ bardzo podobne tematy prezentuje właśnie ten portal. On też jest wartościowy.

Koszulki z napisem – i to dodajmy śmiesznym napisem – to idealny wybór, jeżeli zamierzamy podarować komuś niebanalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata albo czego nie lubisz w swoim znajomym? – zamów i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym tekstem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę bądź przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka maszyna do koszulek z oryginalnym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać.

Koszulki o jakich mowa są atrakcyjne, ponieważ przykuwają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że oryginalny slogan czy zdjęcie to najlepsza reklama. Jeśli nosimy koszulkę ze śmiesznym hasłem poniekąd reklamujemy siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jaką mamy osobowość (dowiedz się więcej). Rzecz jasna wybór tekstu powinien być właściwie przemyślany, chyba, że nie nie interesuje nas jaki rezultat osiągniemy nosząc taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Obecnie funkcjonuje wiele firm, które zrobią dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Wyłącznym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż trzeba pamiętać, że nie powinniśmy podawać haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie takie koszulki. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby posiadać każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeżeli chcesz zaimponować otoczeniu, że „królowa jest tylko jedna” lub że „wódki i pacierza nigdy nie odmawiasz” – zdecyduj się na koszulki z tego rodzaju hasłem. Z pewnością zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć okazje się spotkać. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni również skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to doskonały sposób na prezent, ale także na podkreślenie swojej oryginalności i poczucia humoru.

admin
admin@artefakt.pl