Oryginalność jest faktycznie ważna, stąd wielu z nas chce się wyróżniać z tłumu. Jak najprościej być wyjątkowym, tak że od raz widać, że się odróżniamy? Wiadomo, najłatwiejsza droga, to ubranie, noszenie czegoś niepowtarzalnego. Ciężko jednakże się wyróżnić, kiedy każdy ubiera się w takich samych sklepach? Nie obawiaj się, przecież istnieje sposób, aby tworzyć własne ciuchy, na przykład koszulki z nadrukiem.

odzież z nadrukami

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, takiego rodzaju nadruki na odzieży jesteśmy w stanie wykonać samemu – przykłady od Ibato. Powinniśmy nabyć papier transferowy. Dostaniem go w sklepie papierniczym lub z rzeczami biurowymi. Jak nie chcemy szukać takiego sklepu, lub nie wiemy czy mamy taki w mieście, to możemy zamówić przez internet. W dalszej kolejności warto się pomyśleć, co będzie się znajdować na naszej koszulce. Haft na koszulkach można projektować samemu w określonym graficznym programie. W dalszej kolejności trzeba nasz rysunek wydrukować – zaprojektuj koszulkę.

Gotowy obrazek jesteśmy w stanie wyciąć, zostawiając jednakowoż parę milimetrów marginesu. Wprasujmy nadruk – (zobacz ciekawy nadruk na tkaninach) w koszulkę, a zaraz po tym ułóżmy t-shirt na desce i wyprasujmy go. Na sam koniec oddzielamy warstwę z naszą grafiką od warstwy spodniej, przyłóżmy ją do koszulki w konkretnym miejscu. Nad tym wszystkim trzeba ułożyć jeszcze warstwę bibuły i dokładnie wyprasować gorącym żelazkiem, dość mocno przyciskając. To najłatwiejszy sposób na stworzenie własnej koszulki, jednakowoż jeżeli chcemy prawdziwie profesjonalnego wzoru, to warto poszukać właściwego sklepu z koszulkami. W tym sklepie możemy zakupić produkt w pełni profesjonalny, zrobiony z najwyższej jakości materiałów.

sklep

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Często są oferowane gotowe wzory nadruków na odzieży, lecz wiadomo, że możemy wybrać własny pomysł na haft na koszulkach – . Najczęściej tego rodzaju sklepy odnajdziemy w internecie. Jak można coś zaproponować, to warto stworzyć własne grafiki lub teksty i zlecać, by firma dawała je na koszulki. To najbardziej korzystny sposób, jak chcemy być oryginalni. W tego rodzaju sytuacji możemy być pewni, iż nikt nie będzie posiadał takiej koszulki jak my. To więc najbardziej skuteczny sposób, ażeby stworzyć coś całkowicie oryginalnego, co będzie nas odróżniało od tłumu.

admin
admin@artefakt.pl