Zapomniane na kilka lat, obecnie wracają do łask i podbijają świat mody.‬‬ ‭Pojawiają się jednakże nie tylko na wybiegach. Cieszą się rosnącym zainteresowaniem także wśród „przeciętnych” użytkowników, przede wszystkim zaś osób młodych.
Ta grupa bowiem bardzo często poszukuje sposobu, aby podkreślić swoją osobowość – słowem odróżniać się w tłumie „szarych“, zwykłych, niemal identycznie „wystrojonych” przechodniów.

narzędzia - wiertarka

Autor: Russ_Whaley
Źródło: http://www.flickr.com
Bransoletki – łącze – silikonowe pozwalają nie tylko na demonstrowanie własnej wyjątkowości.To bezsprzecznie fenomenalne gadżety reklamowe (polubiłem to o sklepie z gadżetami reklamowymi). zakładają je bardzo często sportowcy, aktorzy, reporterzy, muzycy, a w ślad za nimi zwykli Kowalscy oraz Nowakowie, dając tym samym wyraz swego poparcia dla określonej koncepcji. Naczelnym „nośnikiem” znaczenia jest w owym przypadku kolor opaski. Żółte bransoletki silikonowe są symbolem wspierania walki z rakiem, czerwone z kolei – solidarności z zarażonymi wirusem HIV, a biało-czarne – oporu wobec rasizmu – wymieniać można bez ustanku. Możliwości jest albowiem mnóstwo – zdecydowanie więcej zobaczysz pod tym adresem o opaskach silikonowych.

Bransoletki silikonowe cenią sobie zarówno organizatorzy kampanii społecznych jak i przedsiębiorcy. Ci ostatni sięgają po nie, aby wypromować swoje produkty oraz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.
admin
admin@artefakt.pl