Wszyscy doskonale wiemy, że panie są jak sroki, kochają wszystko, co się błyszczy. Oczywiście to spora generalizacja, ale większa część pań uwielbia posiadać jakąś błyskotkę czy to na ręku, szyi czy wpiętą we włosy. Po prostu tak jest. Jednak przedstawicielki płci pięknej różnią się w tych swoich biżuteryjnych pomysłach. Część wybiera złote ozdoby, inne panie stawiają na biżuterię z bursztynu, są również takie kobiety, które lubią sztuczną biżuterię a są również te, które wielbią srebrne ozdoby.

dodatkowe informacje:

Autor: diva
Źródło: diva

Weźmy taką srebrna bransoletka idealnie będzie pasować do większości kreacji (sprawdź więcej tutaj). Srebro nie jest tak bardzo wymagające jak złoto, więc warto wybrać taką biżuterię. W szczególności, jeśli same nie czujemy się pewne przy wyborze biżuterii do danej stylizacji. Srebro na sto procent doda odpowiedniego szyku, ale również nie doprowadzi do tego, że będziemy prezentowały się niczym bożonarodzeniowa choinka, co groziłoby nam jeśli byśmy niewłaściwie dobrali złote albo plastikowe dodatki. Srebro jest piękne i bezpieczne, więc pasuje wielu paniom.

Piękne ozdoby dla ludzi lubiących srebro – https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Z-cyrkonia-498.html
Ozdoby noszone przez panie są przeróżne. Wszystko zależy od tego, co podoba się danej kobiecie. Część z pań nie rusza się z domu bez bransoletki, a pozostałe kobiety nie umieją wyobrazić sobie tego, że nie ubiorą pierścionka na palce. Niektóre panie wielbią pierścionki srebrne, a tych jest całe mnóstwo. Trzeba musimy dobrze się zastanowić, jaki typ pierścionków jest naszym ulubionym. Niektóre kobiety stawiają na delikatność pozostałe chcą, by już z daleka było widać ich ozdobę na palcach. Ale bardzo ważne jest to, żeby nie zapominać, że to, co jest na naszych dłoniach, czy szyi jest dopełnieniem naszej kreacji, a przynajmniej powinno być. Tak, więc kiedy wkładamy czwarty, srebrny pierścionek na palce pomyślmy, czy to nie zbyt dużo ozdób do pracy. Oczywiście obecnie jest spora dowolność, jeśli mówimy o ilości dodatków, ale powinnyśmy same wyczuć, co mieści się jeszcze w danym trendzie a co jest już faktyczną przesadą. Pamiętajmy też, że pierścionki srebrne perfekcyjnie będą nadawały się na podarek. Powinniśmy, więc wziąć to pod uwagę rozmyślając nad tym, co dać swej dobrej znajomej czy mamie.

admin
admin@artefakt.pl