Większość pań nie stosuje bielizny modelującej, bo kojarzy nam się ona z ciasnym, krępującym ruchy i brzydkim elementem garderoby. Nowoczesna bielizna jest jednak zaskakująco przyjemna w noszeniu, atrakcyjnie wykończona i potrafi skorygować niedoskonałości figury.

Modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko odmawiamy sobie założenia obcisłej sukienki, bo odnosimy wrażenie, że nasz delikatnie odstający brzuszek kiepsko w niej wygląda, albo nie nosimy ulubionych obcisłych rurek, bo figi brzydko się pod nimi odznaczają. We współczesnym świecie mody dostępny jest sprawdzony sposób na to, aby doskonale wyglądać w ubraniach różnego typu, nawet wtedy, jeśli nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia. Najnowsze produkty: majtki bezszwowe.

Bielizna wyszczuplająca co prawda nie sprawi, iż będzie można wbić się w ubrania w najmniejszych dostępnych rozmiarach, ale spowoduje, że będziemy wyglądać świetnie i dobrze się czuć we własnej skórze. Bielizna tego typu zrobiona jest ze specjalnych tkanin, które przywierają do ciała, podnosząc wybrane jego części i wygładzając wszystkie niepożądane wypukłości. Wśród najczęściej stosowanych części bielizny modelującej wymienić należy majtki bezszwowe, korygujące kształt pośladków, specjalne halko-gorsety, wyszczuplające talię oraz spodenki, powodujące, że uda są wizualnie smuklejsze.

Współczesna bielizna wyszczuplająca nie posiada rozmaitych elementów, które komplikują ubieranie oraz negatywnie wpływają na wygodę użytkowania. Majtki bezszwowe nie tylko poprawią nasze kształty, ale też nie będą się wyróżniać nawet pod najbardziej przylegającymi ubraniami, halki i gorseciki bez haftek, sznurków i innych niewygodnych zapięć, nosi się wygodnie i bez problemu można je samodzielnie założyć. Co więcej, dzisiaj taka bielizna wyszczuplająca to nie odstraszające wyglądem elementy stroju, ale subtelna, estetycznie wykonana bielizna. Dla zainteresowanych: bielizna wyszczuplająca. http://www.jagna.pl/biustonosze-c-23.html

Wybierając model dla siebie, zwróćmy uwagę, czy nic się nie podwija, nie gniecie i nie utrudnia naszych ruchów. Prawidłowy dobór bielizny pozwoli zniwelować wady figury, gwarantując przy tym wygodę stosowania. Nie zapominajmy, iż bieliznę wyszczuplającą, tak jak każdą inną bieliznę, powinno się systematycznie wymieniać, ponieważ po pewnym czasie traci swoje właściwości, co wiąże się z rozciąganiem się tkaniny.

admin
admin@artefakt.pl