Polanica Zdrój to piękne miasto. Delikatny, górski klimat, także bogate zdroje wód mineralnych stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, leczenia schorzeń układu krążenia i przewodu pokarmowego, a również walki z nałogiem palenia tytoniu.

Część zdrojową otacza piękny park, pełen starych drzew i egzotycznych krzaków różnokolorowych azalii, rododendronów i magnolii. Polanica-Zdrój zarządza odpowiednią bazą leczniczą, turystyczną, rekreacyjną i sportową. Nic więc szczególnego, że dużo ludzi wybiera to miasto na rozmaite szkolenia i sympozja.
sala konferencyjna polanica zdrój

Autor: swimboy1
Odpowiednim miejscem do organizacji sympozjów może być hotel, który posiada własne zaplecze i dysponuje kilkoma aulami konferencyjnymi. Sala konferencyjna Polanica Zdrój posiada na swoim wyposażeniu należyty sprzęt do pokazów multimedialnych. Użycza projektor, tablicę, oraz ekwipunek nagłaśniający. Warto zadbać o to, ażeby były także bezprzewodowe mikrofony, jakie pozwolą na swobodę prowadzącemu naradę. Zorganizowanie konferencji w hotelu, to dobre rozwiązanie szczególnie, kiedy do dyspozycji jest restauracja. Zaplecze rekreacyjne to równie znaczący element który decyduje o wyborze lokalizacji wydarzenia.
Długie całodzienne, bądź kilkudniowe konwenty wymagać będą od realizatora dostępu do cateringu i to nie tylko ciepłych i zimnych napitków, lecz całego posiłku dla gości. Uzupełnieniem urządzenia zebrania poza miejscem pracy będą dodatkowe elementy, do których dostęp uzależniony jest od istoty zgromadzenia. Sala konferencyjna – tutaj – Polanica Zdrój zapewnia wysoki pułap i zasięg proponowanych usług. Są one kompleksowo przygotowane do zorganizowania tego rodzaju imprez.
sala konferencyjna polanica zdrój

Autor: Ctd 2005
Dla wielogodzinnych sympozjów przeznaczonych dla partycypantów z różnych stron państwa, czy nawet zza granicy, nieodzowne będzie uwzględnienie bazy gastronomicznej i noclegowego.

W przypadku szkolenia przeciętnej wielkości przedsiębiorstwa może się okazać, że konieczne będzie większy od normatywnego dostęp do narzędzi multimedialnych. Po skończonej konferencji, Polanica oferuje przechadzkę po pięknym parku i dużo innych, atrakcyjnych rozrywek.
admin
admin@artefakt.pl