Co sezon i każdego roku zmienia się moda męska oraz moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, lecz nie zawsze muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato albo zimę. Panie na całym świecie od lat bezustannie bardzo pragną nadążyć za zmieniającymi się wzorcami. Niektóre obrały uniwersalną metodę wybierania z najnowszych propozycji tylko tego, co naprawdę im będzie pasowało i ma szansę sprawdzić się przez dłuższy czas. Drugie przebierają się każdego sezonu w kogoś nowego i rozbijają budżet na coroczne zamiany zawartości garderoby, lecz ostatecznie i tak nie są zadowolone z tego co mają do ubrania.

mężczyzna w garniturze

Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście moda męska jest pod tym względem odrobinę bardziej tolerancyjna. Być może dlatego, że spora część mężczyzn to raczej tradycjonaliści, którzy przyzwyczajają się do własnych rzeczy prawie tak bardzo jak do własnego samochodu czy motoru. Z tego powodu zarówno wiosenne stylizacje, jak też trendy na lato opierają się zwykle na spokojnych kolorach oraz klasycznych długościach i wzorach, zaś pora zimowa jest zwykle prawie całkiem monochromatyczna. Również odnośnie tematu na tej stronie: .

Ale nie musi tak być wszędzie. Od jakiegoś czasu obserwuje się, że moda męska zaczyna ewoluować w kierunku ciekawszych stylizacji oraz różnorodności kolorów i faktur. Równocześnie coraz większa grupa panów świadomie wybiera kolory ubrań do swojego typu urody oraz sposobu życia. Przez to nie czują się sztucznie, i stają się bardziej widoczni na ulicy. Naturalnie nie jest łatwo właściwie dopasować komplet ubrań do własnej sylwetki, rodzaju urody oraz temperamentu. Warto poradzić się w tym zakresie specjalistów, którzy przygotują wiosenne stylizacje (można zobaczyć w tym miejscu: na najbliższy sezon i pomogą wybrać trendy na lato.

Dadzą również kilka uniwersalnych rad, które należy wykorzystywać następnie przy samodzielnym kupowaniu garderoby. Jest kilka uniwersalnych zasad, o których warto pamiętać niezależnie od tego, czy robi się zakupy samemu czy w towarzystwie eksperta lub dobrze rozeznanej w modzie pani. Po pierwsze dopasowanie odpowiedniego fasonu do figury. Po drugie dobranie stylu garderoby do wieku. Nie ma nic straszniejszego, niż pan w sile wieku uparcie przynoszący kolejne dżinsy wycieruchy i kolorowy podkoszulek.
admin
admin@artefakt.pl