Jakie obuwie są odpowiednie na lato?

Wybór jak najlepszych butów na lato to kwestia niezwykle ważna. W gorących miesiącach stopa reaguje zupełnie inaczej niż w innych porach. Kiedy jest ciepło, stopa potrzebuje o wiele więcej powietrza i nieco więcej miejsca. Niejednokrotnie okazuje się, iż w cieplejszych miesiącach stopa okazuje się nawet nieco większa właśnie ze względu na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest zatem, żeby dobrać latem odpowiedni model obuwia.

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli po co panowie coraz większą uwagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się chyba częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali panowie metroseksualni. Później przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat panów, którzy zainspirowali się stylem… menela. Bez znaczenia na to, który z tych stylów prezentują jedno jest pewne: wszyscy pielęgnują swój wygląd. Pragną być przystojni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w żelu dawno już za nami. Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce każdego faceta? Przyjrzyjmy się temu dokładniej…