Moda na lato 2015

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znów nosimy platformy, odkryty brzuszek i naklejane tatuaże. Jednakże tym razem w edycji wyszukanej – miast barwnych obrazów, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, szczególnie plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak oryginalna biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę rozmaitych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to około 30 złotych.

Sklep fryzjerski proponuje szereg kosmetyków i przyborów do codziennej dbałości włosów ażeby uzdrowić oraz regenerować włosy

Gładkie włosy to podstawa także zdrowych włosów. Na nieszczęście współczesne kosmetyki, jak też warunki pogodowe niszczą włosy. Częstokroć włosy są kruche, przesuszone oraz poniszczone. Żeby to zmienić należy wykorzystywać naprawdę przetestowane, efektywne oraz polecane kosmetyki.