Jak zadbać o męskie włosy? O czym każdy facet powinien pamiętać? Co jest najważniejsze?

Dosyć częstym kłopotem mężczyzn jest układanie bardziej długich włosów. Już od kilku sezonów modne są fryzury, gdzie boki oraz tył ścinane są krótko, natomiast góra pozostawiona jest przedłużona. Przy tego rodzaju strzyżeniu obowiązkowa jest pielęgnacja włosów oraz ich codzienne układanie.

Ubiór osoby jeżdżącej na snowboardzie – podstawowe wyposażenie. Co z pewnością należy posiadać?

Zestaw snowboardzisty jest niesamowicie ważną sprawą. Oczywiście możemy ubrać komfortowy, zimowy strój sportowy, ale jest spore prawdopodobieństwo, że ten rodzaj outfitu nie spełni naszych oczekiwań, a przede wszystkim – iż nie nada się do uprawiania narciarstwa czy jazdy na snowboardzie.

Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako dobry składnik przy tworzeniu wyjatkowego ubioru.

Nurt miejski to złączenie specyficznej autonomii z modnymi i wabiącymi oczy dodatkami. Dzięki niemu można odziewać się na luzie a także w sposób komfortowy, a jednocześnie nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest istotnym fragmentem trendu miejskiego. Mogą stanowić klasyczną odrobinę naszego look’u lub wprost przeciwnie, być tym szalonym akcentem. Jak to piszą klasyka obroni się sama. Klasyczne czółenka na niezbyt dużym obcasie, balerinki, trendowe rzymianki… wszystkie te typowe opcje zezwolą wygodnie spędzić na ulicach miasta nawet calutki dzień.