Sportowa stylizacja – na czym polega i o czym warto pamiętać?

Dziś z coraz większym polotem eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie elementy odzieży łączymy ze sportowymi elementami garderoby.

nike
Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takiego obuwia jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej można oglądać stylizacje sportowe jest bardzo dobrą wiadomością . Bez dwóch zdań na miejscu jest łączenie eleganckiej marynarki ze sportowymi butami. Panie coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą stylistycznie torebką oraz butami. Jeansy (https://www.denimbase.pl/kategoria/meskie/jeansy/producent,pepe-jeans.html) połączone z wyjściową marynarką to również, zarówno w przypadku pań jak i mężczyzn, dość dziś powszechne. Sportowe obuwie sprawdzi nawet w połączeniu z garniturem. Spodnie od dresu i buty na obcasie to połączenie, które coraz częściej panie wykorzystują.

Firmy produkujące obuwie sportowe wychodzą naprzeciw zmianom w trendach. Oferują zróżnicowane modele obuwia sportowego, dostępne są także edycje limitowane. Z jednej strony mamy opcję kupienia modeli ekstrawaganckich, z drugiej na półkach znaleźć można wiele tradycyjnych krojów. Godne uwagi są takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals. Sportowe obuwie ma w tym przypadku to do siebie, że podkreśla naszą stylizację, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike
Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowanie kolorystyczne dostępnych produktów daje wiele opcji stylizacyjnych. Sporym zainteresowaniem cieszą się egzemplarze, które stanowią zestawienia odważnych, jaskrawych barw. Na dodatek dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami – kwieciste, w paski, kropki. Kształtem sporo wytwarzanych obecnie butów sportowych przypomina te z przeszłości. Producenci coraz chętniej powracają do wzorów, które były modne w latach 70. Bez względu na to, jakie obecnie panuję trendy i co jest akurat na topie, kluczowe, by czuć się dobrze ze sobą. Wszyscy powinniśmy sami definiować własny styl. Zazwyczaj nie jest to korzystne, jeśli to trendy definiują nas.