North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie

North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie
Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest aktualnie jedną z niezwykle znanych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy zawsze są kojarzone z wysoką jakością, również troską o niuanse. Propozycja owej marki jest duża i włącza ubranie, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego rodzaju ekwipunek. Wyposażenie North Face , poza konfekcją i obuwiem, z reguły objęty jest dożywotnią gwarancją.

Odzież wojskowa w demobilu internetowym

Odzież wojskowa w demobilu internetowym
Fani militariów, survivalu i ludzie uprawiający sporty wojskowe jak ASG czy paintball nierzadko wybierają ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i sprzęty pochodzące z magazynów armii i od dostawców zaopatrujących armię. Charakteryzuje je więc wzór kojarzący się z wojskiem, trwałość wykonania i funkcjonalność.

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd
W zimie trekking w górach może być pełny przygód. Śnieg, chłód, wiatr, zasypane drogi, zawężona widoczność jak też ryzyko lawinowe wywołują strach u niejednego pasjonata trekkingu. By czuć się pewnie pomimo trudnych warunków w górach zimą, do podróży należy się właściwie przygotować. W czasie projektowania górskiej eskapady najistotniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. A co oprócz tego? Z pewnością niejednego zagrożenia pozwolą nam uniknąć: idealnie dopasowane ubranie, profesjonalny ekwipunek i wiedza na temat panujących warunków atmosferycznych.