North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie

North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie
Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Wyroby tej firmy zawsze są łączone z wysoką jakością, oraz dbałością o szczegóły. Oferta owej marki jest ogromna i obejmuje odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego typu osprzęt. Wyposażenie North Face , poza konfekcją i butami, w większości objęty jest dożywotnią gwarancją.

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd
W zimie trekking w górach nie należy do łatwych. Opady śniegu, mróz, wiatr, zawalone marszruty, zawężona widoczność oraz ryzyko lawinowe budzą strach u niejednego wielbiciela trekkingu. Aby czuć się pewnie pomimo trudnych warunków w górach w zimie, do wyjazdu trzeba się odpowiednio przyszykować. W trakcie projektowania górskiej wyprawy najważniejsze będzie zachowanie zdrowego rozsądku. Ale co oprócz tego? Na pewno niejednego niebezpieczeństwa pomogą nam ustrzec się: idealnie dobrane odzienie, profesjonalny ekwipunek oraz wiedza w temacie aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Odzież wojskowa w demobilu internetowym

Odzież wojskowa w demobilu internetowym
Fani militariów, survivalu i ludzie uprawiający sporty wojskowe jak ASG czy paintball nierzadko wybierają ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i sprzęty pochodzące z magazynów armii i od dostawców zaopatrujących armię. Charakteryzuje je więc wzór kojarzący się z wojskiem, trwałość wykonania i funkcjonalność.