Odzież wojskowa w demobilu internetowym

Miłośnicy militariów, survivalu i ludzie uprawiający sporty wojskowe jak ASG czy paintball często zaopatrują się w ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i elementy pochodzące z magazynów wojskowych i od przedsiębiorstw które zaopatrują armię. Charakteryzuje je więc deseń kojarzący się z wojskiem, solidne wykonanie i funkcjonalność.

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd

Zimą spacer w górach nie przynależy do najłatwiejszych. Pokrywa śnieżna, chłód, wiatr, zawalone drogi, zawężona widoczność i ryzyko lawinowe wywołują lęk u niejednego wielbiciela trekkingu. Ażeby czuć się bezpiecznie pomimo niełatwych warunków w górach zimą, do podróży musimy się właściwie przygotować. W czasie planowania górskiej wyprawy najważniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. Ale co poza tym? Z pewnością niejednego zagrożenia pozwolą nam ustrzec się: idealnie dopasowane odzienie, profesjonalny osprzęt oraz wiedza na temat aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie

Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest aktualnie jedną z nadzwyczaj znanych marek na całym świecie. Produkty tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, również dbałością o szczegóły. Propozycja tej marki jest duża i obejmuje odzież, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku dodatki. Ekwipunek tej marki , poza konfekcją i obuwiem, z reguły objęty jest dożywotnią gwarancją.