Odzież wojskowa w demobilu internetowym

Miłośnicy militariów, szkół przetrwania i osoby uprawiające sporty związane z wojskiem jak ASG czy paintball często wybierają ubrania z tzw. demobilu. Są to wszelkie elementy odzieży, buty wojskowe i elementy pochodzące z magazynów wojskowych i od firm zaopatrujących wojsko. Cechuje je więc wzór kojarzący się z wojskiem, solidne wykonanie i poręczność.

Góry w zimie: jak się przyszykować na zimowy wyjazd

W zimie spacer w górach nie przynależy do łatwych. Śnieg, ziąb, wiatr, zasypane szlaki, ograniczona widoczność jak też ryzyko lawinowe wywołują lęk u niejednego miłośnika trekkingu. Aby czuć się bezpiecznie mimo trudnych warunków w górach zimą, do podróży trzeba się należycie przygotować. W czasie planowania górskiej ekskursji najważniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. Ale co poza tym? Na pewno niejednego zagrożenia pozwolą nam ustrzec się: idealnie dobrane ubranie, profesjonalny osprzęt oraz wiedza w temacie aktualnie panujących warunków pogodowych.

North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie

Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest aktualnie jedną z nadzwyczaj znanych marek na całym świecie. Produkty tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, również dbałością o szczegóły. Propozycja tej marki jest duża i obejmuje odzież, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku dodatki. Ekwipunek tej marki , poza konfekcją i obuwiem, z reguły objęty jest dożywotnią gwarancją.