Czasami ciężko się porozumieć. Tak możemy zdefiniować relacje damsko-męskie. Czemu tak właściwie jest?

Faceci są z planety Mars, kobiety z planety Wenus, tę jakże prostą myślą można podsumować wspólne relacje między mężczyznami i kobietami. Nie jest istotne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w jakich nie potrafimy dojść do zgody, często zostaje jakaś kość niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego pojmowania. Jeśli tak trudno nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch różnych światów.

W wypadku kiedy poszukujesz ładnych i trwałych zapachów, versace crystal noir z pewnością przypadnie ci do gustu

W każdej kosmetyczce mieszczą się piękne aromaty, które stosuje się, by dopełnić ubiór oraz podkreślać własny wizerunek. Preferencje, jeśli idzie o zapachy są bardzo różne. Jedni uwielbiają aromaty słodkie, inni wolą nuty orientalne, kwiatowe bądź owocowe. Dzisiaj nie miewa się żadnych trudności z zakupem perfum lub wód toaletowych, ponieważ są one dostępne w drogeriach, sklepach kosmetycznych, jak również w internecie.

Faceci nierzadko nie mają pojęcia co zamówić na prezent swojej małżonce

Wiele pań tak jakby wychodzi z tego założenia, iż mężczyźni całkowicie nie znają się na kupowaniu prezentów. Tak naprawdę tak wielce posunięta generalizacja jest bezsensowna, lecz można śmiało powiedzieć, że faktycznie nierzadko całkowicie nie mamy pojęcia co zakupić. Wiadomo – skoro nie jesteśmy mega zamożni, w końcu nie będziemy mogli co powiedzmy trzy miesiące fundować własnej żonie wakacji na rajskiej wyspie.

W jaki sposób facet może być modny? Czy da się to osiągnąć? Jak tego dokonać?

Mawia się, iż moda to coś co dotyczy kobiet, iż to one cały czas o tym myślą, a mężczyźni prędzej zadowolą się czymkolwiek. W większości może w taki sposób to wyglądać, natomiast na pewno to nie jest reguła, do jakiej wszyscy się stosują. Przykładem jest wciąż bardziej liczna rzesza mężczyzn, jacy starają się ubierać modnie oraz elegancko. Żeby to osiągnąć trzeba znać parę reguł.