North face płaszcz dla pań, rękawki kolarskie

Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest teraz jedną z bardzo rozpoznawalnych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy zawsze są łączone z najwyższą jakością, także troską o szczegóły. Propozycja tej marki jest duża i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku dodatki. Wyposażenie North Face , poza konfekcją i obuwiem, w zasadzie objęty jest dozgonną gwarancją.

idź na stronę
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie bardzo duży akcent na zwiększenie technologii i podmiotowe rozwiązania, jakie poprzez liczne patenty jest możliwość spotkać wyłącznie w ich ubiorach, lub sprzęcie sportowym, doskonałym przykładem jest technologia thermoball. Firma (perfumyinspirowane >> ciekawy serwis

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym gwarantuje ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoodpornej, oddychającej powłoki zewnętrznej i zapinanej na zamek powłoki środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Warstwa zewnętrzna ma centralny, dwustronny suwak z patką zapinaną na zatrzaski, oddzielany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na zatrzaski, dwie kieszenie o poprzecznym dojściu, wewnętrzną kieszeń na urządzenia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz
Autor: Axami
Źródło: Axami

zamaskowanym zamkiem. Krój płaszcza zezwala na świetne dopasowanie do kształtu kobiecej postury. Jest elegancki, ręczy duży komfort cieplny. Płaszcz damski North Face (sprawdź naszą propozycję) świetnie nadaje się do codziennego użytku w surowe zimowe dni – .

Firma The North Face posiada w swojej kolekcji rękawki kolarskie wykonane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej tkaniny. Gwarantują osłonę przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Warstwa wewnętrzna zapewnia bezzwłoczne pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet podczas obfitego wysiłku. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej ciepłoty organizmu. Cieńsza dzianina od środkowej strony łokci poprawia przepływ powietrza oraz zapobiega krępowaniu ruchów.