Portret pradziadka

Mój praprzodek na fotografii sprzed wieku ubrany jest w galowy strój: w garnitur, nienaganną bielutką koszulę, brązową kamizelkę, w której kieszonce umieszczony jest zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem II Wojny Światowej, nie miałem zatem takiej możności. Zgadywać mogę najwyżej o czym myślał pozując do tej fotografii.

Mężczyźni także chcą być modni, garderoba męska okazuje się coraz wspanialsza, więc mają w czym przebierać

Nie tylko panie chcą prezentować się wspaniale, również mężczyźni lubią być modnie oraz twarzowo odziani. Pomyślnie sytuacja temu sprzyja, bowiem kreatorzy mody dbają nie tylko o damskie potrzeby, lecz też i o męskie. Kolekcje mody dla mężczyzn okazują się niezwykle bogate oraz zróżnicowane, dostarczając zarówno części odzieży na uroczyste okoliczności, jak również noszonej na co dzień. Mężczyźni mają w czym przebierać, gdyż w salonach z modą także nie brakuje gustownej garderoby zaprojektowanej z myślą o nich.

Skarpety męskie powinny być dopasowane

Skarpety męskie istnieją w różnorakiej grubości

W pełnych butach jesteśmy praktycznie przez większą część dnia, którą jesteśmy w pracy i na dojazdach do niej, przez to powinniśmy zainwestować w takie skarpety, które będą wygodne i będą wchłaniały nadmiar wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą być w różnorakiej grubości, w zależności od tego, czy potrzebujemy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.