Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako dobry składnik przy tworzeniu wyjatkowego ubioru.

Nurt miejski to połączenie charakterystycznej niezależności z popularnymi i przyciągającymi wzrok dodatkami. Dzięki niemu mamy możność odziewać się na luzie oraz w sposób wygodny, a równocześnie nasze stylizacje pozostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym fragmentem trendu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look’u albo wprost przeciwnie, być tym szalonym akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Klasyczne czółenka na nie wysokim obcasie, balerinki, trendowe rzymianki… wszystkie te tradycyjne alternatywy pozwolą komfortowo spędzić na ulicach miasta nawet calutki dzień.

Co zrobić by ubrać się stylowo w sezonie wiosenno-letnim 2014

Czy należy kierować się trendami w modzie? Oczywiście większość dziewczyn chce być modna w każdym sezonie. Zanim jednak pójdziemy na zakupy, lepiej sprawdzić, co proponują nam znani projektanci. Trendy wiosna 2014, które pojawiły się niedawno w serwisach modowych na pewno są cenną wskazówką, by wyszukać w tym sezonie coś oryginalnego.

Właściwie jest mieć wytrzymałą odzież

Kiedy lubimy chodzić po lesie, albo zwyczajnie uwielbiamy dalekie, piesze wędrówki oraz chcemy posiadać świadomość, że ubranie które włożymy, z pewnością to przetrzyma, to należy odpowiednio w nie zainwestować. Nie należy wtenczas zakładać tego, co zakładamy na co dzień, tylko należy zaopatrzyć się w rzeczy, które są znacznie bardziej trwałe i które wytrzymają nawet przejście najdłuższej trasy.

Dla kogo outfit żołnierski?

Wojskowe inspiracje można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom ten styl przypadł mocno do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy podkreśla indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do własnej kreacji dodatki militarne, a Twój outfit szybko nabierze wyjątkowego charakteru. To idealny wybór, by dodać sobie pewności siebie lub podkreślić ognisty temperament. Wojsko jest kojarzone z mocnymi zasadami, lecz styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie oraz zaznaczy Twoją niepowtarzalność.